Дестинација Македонија! Релаксација во Охрид (01.09-15.09.2022)! До 36% попуст на ноќевање со појадок за број на лица по избор + користење на базен во Villa Forest

img

Цена од

2990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4650 ден.

Попуст

36%

Заштеда

1660 ден.

Купени: 12

 • ул. Климент Охридски бб - Пештани, Охрид

  Одведи ме таму

  070 306 177

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на двокреветен или четирикреветен апартман по избор + појадок + користење на базен: 

Опции на понудата:

BB ноќевање за 2 возрасни лица 4,650 ден. (75 еур)
2,990 ден. (48 еур)
BB ноќевање за 2 возрасни + 2 деца 6,820 ден. (110 еур)
4,340 ден. (70 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.07.2022 до 30.09.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Уникатна нова вила со одлична местоположба. Пештани е локација која патувачите ја бараат поради фактот што од едната страна е опколено со извивната планина, а од предната е езерото. Вилата е опколена со зеленило, таинствено дворче и одлична приватност на гостите, а покрај природата, Villa Forest ви нуди прекрасен поглед кон Охридското езеро. Вилата е комплетно нова со модерен ентериер и пријатен амбиент, а сите соби располагаат со мини бар, тв и wi-fi.

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.