Нова авантура на Шар Планина (Октомври-Ноември)! 20% попуст на ноќевање со појадок во бунгалови од планинарски дом Љуботен во вредност од 1000 ден. по цена од 800 ден.

Цена

800 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

20%

Заштеда

200 ден.

Купени: 2

 • Љуботен, Sharr Mountain National Park

  Одведи ме таму

  078229229

  [email protected]

Купи ја оваа зделка со Mastercard картичка и добиј 5% cashback во твојата торбичка. Прочитај повеќе ТУКА.

Добивате

Ноќевање со појадок за едно лице во Планинарски Дом Љуботен

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 2 лица, односно потребно е да се купат минимум 4 купони

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.09.2022 до 30.11.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 2 лица, односно потребно е да се купат минимум 4 купони
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.