Уживајте на плажите на Олимпик Бич во Јуни! 49% попуст на ноќевање со појадок за двајца во Hotel Ouzas - Грција во вредност од 4030 ден. (65 eur) по цена од 2046 ден. (33 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте на плажите на Олимпик Бич во Јуни! 49% попуст на ноќевање со појадок за двајца во Hotel Ouzas - Грција во вредност од 4030 ден. (65 eur) по цена од 2046 ден. (33 eur)

Цена

2,046 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,030 ден.

Попуст

49%

Заштеда

1,984 ден.

 • Areos 14 60100 Olympic Beach Olympic Beach, Greece (Ελλάς), 60100

 • 00306979006181; 00302351062160

 • ouzashotel@yahoo.gr

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Едно ноќевање со појадок за двајца во двокреветна соба во Hotel Ouzas

*Понудата не важи за Велигденските празници


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2017 до 30.06.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи за Велигденските празници
 • Сите резервации се во зависност од достапноста, затоа потребно е пред купување на ваучерот да направите резервација на телефон или на e-mail
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За едно дете до 3 години е бесплатно, во собата со родителите без дополнителен кревет
 • За деца над 3 години и за трето возрасно лице се доплаќа 14 EUR директно во хотелот по ноќевање со појадок
 • Доколку има дете или 3то лице во собата задолжително известете го хотелот при резервацијата!
 • Доколку сакате да престојувате во соба за 4ца потребно е да купите 2 купони.
 • Доколку сакате да престојувате во фамилијарна соба потребно е да купите 2 купони и да доплатите 10 EUR. Сумата ја доплаќате директно во хотелот.
 • За вечера се доплаќа 8 EUR. Сумата ја доплаќате директно во хотелот.
 • Можете да комбинирате повеќе ваучери за подолг престој
 • По 30.06.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Hotel Ouzas Ви нуди се што Ви е потребно: релаксација, забава, живост и мир во исто време. Удобниот престој ќе Ви овозможи пријатно летување.

Гостопримливоста на персоналот на хотелот го прави овој хотел одличен избор за одмор. Овој мал фамилијарен хотел располага со 17 соби (9 двокреветни, односно трокреветни), но исто така располага и со 4ри креветни соби како и дуплекси.

Секој апартман е опремен со кујна, сопствено купатило, клима уред, греење, сателитска ТВ, бесплатен интеренет пристап, фрижидер и голем балкон.

Хотелот покрај одличниот ентериер и љубезен персонал, има одлична локација на само 130 метри одалеченост од плажа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ