Одмор во Банско (Ноември)! До 22% попуст на ноќевање со појадок и вечера за 2 или 4 лица во сместување и термин по избор + користење на СПА центар во SPA Hotel Ruskovets 4*

Цена од

8928 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11470 ден.

Попуст

22%

Заштеда

2542 ден.
 • улица „Незнаен воин“ 1, 2777 Dobrinishte, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 88 999 0026

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на сместување по избор: 

Опции на понудата:

HB ноќевање во апартман Júnior за две лица (недела-четврток) (08.09-30.11.2023) 11,470 ден. (185 еур)
8,928 ден. (144 еур)
HB ноќевање во апартман Júnior за две лица (петок-сабота) (08.09-30.11.2023) 12,338 ден. (199 еур)
9,610 ден. (155 еур)
HB ноќевање во апартман Senior за четири лица (недела-четврток) (08.09-30.11.2023) 12,338 ден. (199 еур)
9,610 ден. (155 еур)
HB ноќевање во апартман Senior за четири лица (петок-сабота) (08.09-30.11.2023) 13,268 ден. (214 еур)
10,354 ден. (167 еур)
HB ноќевање во Villa Familia Comfort за две лица (недела-четврток) (08.09-30.11.2023) 11,532 ден. (186 еур)
8,990 ден. (145 еур)
HB ноќевање во Villa Familia Comfort за две лица (петок-сабота) (08.09-30.11.2023) 12,338 ден. (199 еур)
9,610 ден. (155 еур)

Понудата е за наем на сместување по избор и вклучува:

 • Едно ноќевање со појадок и вечера во сместување и термин по избор
 • Затворен минерален базен за возрасни со кревети за хидромасажа и температура на вода 30°C
 • Затворен детски минерален базен со температура на вода 33°C
 • СПА центар (парна бања, сауна)
 • Фитнес центар
 • Детски клуб отворен од 09:00 до 18:00 часот за деца од 3 до 8 години
 • Baby time Ruskovets програма 
 • Кортистење на електронски игри, бесплатни игри за Playstation
 • Клима и сеф во апартман/вила
 • Камин во вила 
 • Wi-fi
 • Паркинг (во зависност од достапност)
 • ДДВ

*Потребно е да престојувате минимум 2 или 4 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.06.2023 до 30.11.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 или 4 ноќевања 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Максимален капацитет за престој во апартман Júnior е 2 возрасни лица + 1 дете до 11.99 години
 • Максимален капацитет за престој во апартман Senior е 4 возрасни лица + 1 дете до 11.99 години
 • Максимален капацитет за престој во Villa Familia Comfort е 2 возрасни лица + 1 дете до 11.99 години
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете од 0 до 3.99 години престојот е бесплатен на дополнително легло
 • За прво дете од 4 до 11.99 години се доплаќа само за вечера (појадокот е бесплатен) на дополнително легло 9 €
 • За второ дете од 0 до 3.99 години сместено во бебешко креветче се доплаќа 6 € за едно ноќевање
 • За второ дете од 4 до 11.99 години се доплаќа 15 € за едно ноќевање на дополнително легло во Villa Familia Comfort/Villa Lux + дополнителна доплата за вечера (појадокот е бесплатен) од 9 €
 • За трето возрасно лице се доплаќа 19 € за вечера 
 • За возрасно лице сместено во Villa Familia Comfort/Villa Lux се доплаќа 75% од редовната цена за едно ноќевање со појадок и вечера
 • За користење на џакузи се доплаќа 25 € за еден час и 43 € за два часа (капацитет: 5 лица)
 • За домашни миленици се доплаќа 15 € за еден ден 
 • За туристичка такса се доплаќа 0.61 € за еден ден за едно лице
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.