Летен одмор во Торони (23.06-26.08.2023)! 15% попуст на ноќевање во Double Room во термин по избор во Тoroni Studios

Цена од

5217 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6138 ден.

Попуст

15%

Заштеда

921 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Toroni Beach, Toroni 630 72, Greece

  Одведи ме таму

  +30 698 773 0701

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на соба во термин по избор 

Опции на понудата:

Ноќевање во Double Room (23.06-03.07.2023) 6,138 ден. (99 еур)
5,217 ден. (84 еур)
Ноќевање во Double Room (04.07-15.07.2023) 6,820 ден. (110 еур)
5,797 ден. (94 еур)
Ноќевање во Double Room (16.07-26.08.2023) 7,440 ден. (120 еур)
6,324 ден. (102 еур)

Понудата е за наем на соба во термин по избор 

*Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања за период од 23.06-03.07.2023; минимум 5 ноќевања за период од 04.07-26.08.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.06.2023 до 26.08.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Максимален капацитет за престој во Double Room e 2, 2+1, 3
 • Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања за период од 23.06-03.07.2023; минимум 5 ноќевања за период од 04.07-26.08.2023
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.