Посетете го историскиот град и пристаниште на Јадранскиот брег - Трогир (01.04-01.11.2020)! До 24% попуст на 3 или 5 ноќевања со појадок за период по избор во двокреветна соба за 2 лица во Heritage hotel Pašike

Цена од

16182 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

20274 ден.

Попуст

20%

Заштеда

4092 ден.
 • Splitska 4, 21220 Trogir

  Одведи ме таму

  +385 21 885 185

  info@hotelpasike.com

Добивате

Опции на понудата:

3 BB ноќевања за 2 лица (01.04-15.05.2020 и 01.10-01.11.2020) 20,274 ден. (327 еур)
16,182 ден. (261 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица (16.05-30.09.2020) 25,110 ден. (405 еур)
20,460 ден. (330 еур)
5 BB ноќевања за 2 лица (01.04-15.05.2020 и 01.10-01.11.2020) 33,790 ден. (545 еур)
25,792 ден. (416 еур)
5 BB ноќевања за 2 лица (16.05-30.09.2020) 41,850 ден. (675 еур)
33,914 ден. (547 еур)

Во цената е вклучено:

 • 3 или 5 BB ноќевања во стандардна двокреветна соба за 2 лица
 • Пијалок за добредојде
 • WIFI
 • Пријавување од 14:00 ч., одјавување до 11:00 ч.
 • За туристичката такса се доплаќа директно во хотелот 1,50 € по лице за ноќевање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2020 до 01.11.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на sales1@medadria.com
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на sales1@medadria.com за потврда на резервацијата.
 • Пријавување во хотелот е од 14:00 часот, одјавување до 11:00 часот.
 • Доплати:
 • Паркинг: 10 € од ден 
 • За домашни миленици (под 30 кг.) се доплаќа 25 € од ден 
 • За HB се доплаќа 18 € по лице за од ден
 • За FB се доплаќа 36 € по лице за од ден
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Уживајте во целосната дискреција на хотелот и вратете ги убавите спомени за цел живот!

Почувствувајте ја пријатната атмосфера како благородноста на Трогир, која ја носи оваа двојна спална соба со уникатно споени стилови и бои. Нека топлината на околината, со музејските експонати на мебел, ви обезбеди посебни моменти кои со задоволство ќе ги запомните.

Собата вклучува: брачен кревет (може да се одвои) современа дизајнирана бања со тоалет и туш

Комбинација на традиција и современ животен стил за сите гости!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.