Дестинација Македонија! Одмор во Охрид (Септември-Октомври)! 20% попуст на ноќевање за едно, две, три или четири лица во сместување по избор во Вила Охрид Анастасија

img

Цена од

940 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1175 ден.

Попуст

20%

Заштеда

235 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за ноќевање за број на лица и смествање по избор: 

Опции на понудата:

Ноќевање за едно лице во студио со сопствена бања, тоалет и чајна кујна 1,940 ден. (31 еур)
1,552 ден. (25 еур)
Ноќевање за две лица во студио со сопствена бања, тоалет и чајна кујна 2,500 ден. (40 еур)
2,000 ден. (32 еур)
Ноќевање за три лица во студио со сопствена бања, тоалет и чајна кујна 2,990 ден. (48 еур)
2,392 ден. (39 еур)
Ноќевање за четири лица во студио со сопствена бања, тоалет и чајна кујна 3,580 ден. (58 еур)
2,865 ден. (46 еур)
Ноќевање за едно лице во соба со сопствена бања, брачен кревет и два кревета на спрат 2,290 ден. (37 еур)
1,830 ден. (30 еур)
Ноќевање за две лица во соба со сопствена бања, брачен кревет и два кревета на спрат 2,980 ден. (48 еур)
2,385 ден. (38 еур)
Ноќевање за три лица во соба со сопствена бања, брачен кревет и два кревета на спрат 3,290 ден. (53 еур)
2,632 ден. (42 еур)
Ноќевање за четири лица во соба со сопствена бања, брачен кревет и два кревета на спрат 3,650 ден. (59 еур)
2,920 ден. (47 еур)
Ноќевање за едно лице во соба со заедничка бања, тоалет и чајна кујна 1,175 ден. (19 еур)
940 ден. (15 еур)
Ноќевање за две лица во соба со заедничка бања, тоалет и чајна кујна 1,888 ден. (30 еур)
1,510 ден. (24 еур)
Ноќевање за три лица во соба со заедничка бања, тоалет и чајна кујна 2,330 ден. (38 еур)
1,865 ден. (30 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.06.2022 до 31.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доплата за такса од 40 денари за едно ноќевање во вилата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот н може да бидат рефундирани

Опис

Престојувајте во Охрид во нова, модерна и удобна вила, во самото градско подрачје и во пријатен сенковит амбиент крај самата Црква „Св. Ѓорѓија“ од почетокот на 19-ти век, со пријатни домаќини кои во секое време ви стојат на располагање. Вила Охрид Анастасија е оддалечена 10 минути одење пеш од Охридското езеро, а 1100 метри е оддалечена од стариот град. Студијата се опремени со сопствено купатило со туш кабина и чаена кујна со фрижидер. А пак секоја соба има ТВ со кабловска телевизија. Собите користат заедничко купатило и кујна за разлика од студијата кој имаат сопсвена кујна и купатило. Секое студио или соба има сопсвен балкон. Гостите можат да користат безжичен интернет и приватен бесплатен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.