Дестинација Македонија! Одмор на планина во Берово (Септември)! 18% попуст на ноќевање за 2 лица во Вила Санде Шумаро во вредност од 1200 ден. по цена од 990 ден.

img

Цена

990 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

18%

Заштеда

210 ден.

Преостанато време

Купени: 6

 • ул. Борис Кидрич бр.35А, Берово

  Одведи ме таму

  075230602; 078641035

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за 2 лица во Вила Санде Шумаро

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.07.2022 до 30.09.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Grouper интересни факти за Берово

 • Берово е најголемата природна воздушна бања во Македонија. 
 • Се наоѓа на околу 850 метри надморска височина, со чист воздух, свежина и убавина.
 • Берово е најпознат по беровскиот мед, беровските слатка, мед, чај, природните сокови и малешевска ракија од модри сливи.
 • Берово поради поволната клима е најголем производител на природна и квалитетна здрава аронија.
 • Во Берово се произведува и прочуеното беровско сирење кое што има освоено врвни европски признанија и награди. 
 • Според експертите, најголема концентрација на космичка енергија и кислород на Балканот има токму во Берово. Поради ова не напразно се вели: "Дојди во Берово ако сакаш за кусо време комплетно да се регенерираш. Ќе бидеш како нов!".
 • Во Берово се наоѓаат и манастири кои датираат од 1815 год. 

За компанијата

Вилата Санде Шумаро се наоѓа веднаш над Беровското Езеро до хотелот Вип, на 1050 метри надморска височина, на 150 метри од езерото, на 7 км од градот Берово. На 100 метри од вилата се наоѓа пријатна пешачката патека која води окулу езерото.
Вилата располага со 3 спални соби со посебен тоалет, дневна просторија, целосно опремена кујна, ТВ со кабловска, интернет и обезбеден паркинг простор. Вилата нуди сместување со капацитет за 8 гости, но најпогодно е за 3 пара или поголема фамилија со деца.
Вилата е препознатлива по прекрасната традиционална домашна пита подготвена од вештите раце на Калина. По нарачка се подготвува и традиционален зелник, качамак и риба. Нарачките за вкусната домашна пита не се вршат само од посетителите на оваа вила, туку се повеќе и повеќе пристигаат нарачки од локалните жители и гостите сместени во околните сместувачки капацитети.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.