Јунски одмор на убавиот Тасос (01.06. - 16.06.2017)! 30% попуст на ноќевање за 2 или 3 возрасни лица во "Villa Victoria Rental Apartments" во вредност од 3596 ден. (58 еур) во вредност од 2517 ден. (40.6 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Јунски одмор на убавиот Тасос (01.06. - 16.06.2017)! 30% попуст на ноќевање за 2 или 3 возрасни лица во "Villa Victoria Rental Apartments" во вредност од 3596 ден. (58 еур) во вредност од 2517 ден. (40.6 еур)

Цена

2,517 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,596 ден.

Попуст

30%

Заштеда

1,079 ден.

 • Glykadi, Thassos 64004 64004 Thassos, Greece

 • +302593023533

 • villavictoriathasos@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 23:00

Добивате

Едно ноќевање за 2 или 3 возрасни лица во "Villa Victoria Rental Apartments" (01.06. - 16.06.2017)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2017 до 16.06.2017
 • Купонот важи за 2 возрасни лица или 2 возрасни лица + 1 дете или возрасен
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите минимум 2 купони.
 • Пред купување на купонот информирајте се на email адресата villavictoriathasos@gmail.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за Вашиот посакуван термин, извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • По 16.06.2017 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доплати:
 • За прво дете или за трето возрасно лице сместувањето е бесплатно
 • За второ дете или 4то возрасно лице се доплаќа 5 евра од ноќевање
 • За upgrade во апартман се доплаќа 10 евра од ноќевање
 • За upgrade во Lux апартман се доплаќа 15 евра од ноќевање
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот

Опис

Villa Victoria е лоцирана во борова шума на само 50 метри од плажата Papalimani во Тасос. Вилата нуди сместување со бесплатен Интернет и балкон со панорамски поглед на Егејско море.

Сите апартмани се опремени со клима и сателиска телевизија. Секој од апартманите има кујна со фрижидер, рингли за готвење и место за јадење.

Младите гости можат да уживаат на игралиштето во градината каде исто така има место со маси и столчиња за родителите.

Вработените се 24 часа на рецепција и од нив можете во секое време да добиете информација за атрактивностите во близина. На 5 мин. оддалеченост од апартманите има плажа со кафетерии и таверни каде можете да јадете свежа риба. Limenas главниот град на Тасос е одалечен само 3 км од вилата. Постои можност за бесплатен приватен паркинг.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ