Посетете го Охрид (Мај-Јуни)! 19% попуст на ноќевање за две или три лица во DJ Apartments Ohrid

Цена од

1450 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

19%

Заштеда

350 ден.

Купени: 6

 • Ул. Партизанска бр.1, Охрид

  Одведи ме таму

  071855800

Добивате

Ноќевање по избор во DJ Apartments, Охрид

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица 1,800 ден. (29 еур)
1,450 ден. (23 еур)
Ноќевање за 3 лица 2,100 ден. (34 еур)
1,700 ден. (27 еур)

*Повеќе за апартманите прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2022 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е да се јавите за потврда на резервацијата
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За дете до 6 год. сместувањето е бесплатно
 • За дете над 6 год. за едно ноќевање потребна е доплата од 200 ден.

За компанијата

Сместени во Охрид, на 700 м од Антички театар. Станот е на 900м од Самоиловата тврдина, располагаат со:

 • тераса
 • клима инвертер
 • пешкири
 • постелнина
 • фен
 • free wifi
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.