Зимување во Банско (03.01-31.03.2022)! До 38% попуст на две, три, пет или седум ноќевања со појадок и вечера во сместување по избор во Aspen Resort Golf Ski

Цена од

3844 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5580 ден.

Попуст

31%

Заштеда

1736 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања во сместување по избор:

Опции на понудата:

2 HB ноќевања во студио 5,580 ден. (90 еур)
3,844 ден. (62 еур)
2 HB ноќевања во двособен апартман 5,580 ден. (90 еур)
4,030 ден. (65 еур)
3 HB ноќевања во студио 8,060 ден. (130 еур)
5,580 ден. (90 еур)
3 HB ноќевања во двособен апартман 8,370 ден. (135 еур)
5,890 ден. (95 еур)
5 HB ноќевања во студио 14,880 ден. (240 еур)
9,176 ден. (148 еур)
5 HB ноќевања во двособен апартман 15,190 ден. (245 еур)
9,672 ден. (156 еур)
7 HB ноќевања во студио 18,662 ден. (301 еур)
12,648 ден. (204 еур)
7 HB ноќевања во двособен апартман 18,972 ден. (306 еур)
13,330 ден. (215 еур)

*Во студио потребно е да престојуваат 2 лица
*Во двособен апартман потребно е да престојуваат минимум 4 лица

Во понудата е вклучено:

 • Сместување по избор со појадок и вечера
 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен стоплен базен на 30 степени + џакузи
 • Центар за деца 
 • Транспорт до ски станица во Банско
 • WiFi интернет во рецепцијата и лоби барот
 • Туристичка такса, ДДВ и осигурување

* Закажи PCR тест по специјална промотивна цена веднаш (Клиника Жан Митрев) - TУКА

*Понудата не важи од 14.02.2022 до 16.2022 и од 03.03.2022 до 04.03.2022 год.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.01.2022 до 31.03.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Во студио за 2 лица може да се сместат максимум 2 возрасни лица + 1 дете на дополнителен кревет
 • Во двособен апартман потребно е да престојуваат 4 лица на 4 редовни кревети
 • Понудата не важи од 14.02.2022 до 16.2022 и од 03.03.2022 до 04.03.2022 год.
 • Заради ситуацијата со Коронавирус (КОВИД -19) хотелот го задржува правото да направи промени во организацијата, условите и условите за користење на дополнителни објекти во комплексот.
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 5.99 год. сместувањето и храната се бесплатни
 • За дете од 6 до 11,99 год. се доплаќа 15€ за HB
 • За дете над 11.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 25€ за HB
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.

За компанијата

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.