Посети ја Будимпешта (01.08.2021-01.08.2022) До 58% попуст на две, три или четири ноќевања со појадок за две лица по избор во Hotel Mediterran

Цена од

5456 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

10912 ден.

Попуст

50%

Заштеда

5456 ден.

Преостанато време

Купени: 1

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања по избор

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 10,912 ден. (176 еур)
5,456 ден. (88 еур)
3 BB ноќевања за 2+1 лица 15,996 ден. (258 еур)
7,068 ден. (114 еур)
4 BB ноќевања за 2 лица 21,328 ден. (344 еур)
8,928 ден. (144 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2021 до 01.08.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Check out до 14:00 часот 
 • Бесплатен интернет, паркинг
 • Бесплатно користење на џакузи и сауна
 • Понудата не важи за Нова Година
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: home@hotelmediterran.hu
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • Со добиениот ваучер од хотелот потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил:  home@hotelmediterran.hu
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • 1 дете до 12 години може да престојува во собата на родителите бесплатно
 • Градска такса се доплаќа 1.7 евра/лице/ноќ
 • Мали домашни миленици се дозволени, за нив се доплаќа 15 евра/ноќ
 • Во периодот од:
  29.03 - 28.10 (за 2 ноќевања) се доплаќа 20 евра/ваучер
  29.03 - 28.10 (за 3 ноќевања) се доплаќа 25 евра/ваучер
  29.03 - 28.10 (за 4 ноќевања) се доплаќа 30 евра/ваучер
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

andonovasr

Како ќе се реализира патувањето кога. согласно ковид 19 мерките, влез во Унгарија за странски државјани е дозволен само во исклучителни случаи: судска постапка, лекување, студирање, семејни настани и сл. Извор: https://www.mfa.gov.mk/mk/page/1706/covid-19 https://visithungary.com/articles/vazeca-pravila-za-prijavu

Член на Grouper од: 15-08-2020

anastasija

Здраво, Здраво, Ве информираме дека за патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите. Ваучерот, по информација од хотелот има 1 година важност по негово купување и се надеваме дека наскоро ќе може да патуваме и во Унгарија и секако истиот ќе биде важечки уште една година.

Член на Grouper од: 15-01-2020
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.