Посети ја Будимпешта (Јануари)! До 26% попуст на две, три, четири или пет ноќевања со појадок за две лица по избор во Impulso Fashion Hotel 4

Цена од

6882 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9300 ден.

Попуст

26%

Заштеда

2418 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања по избор

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 9,300 ден. (150 еур)
6,882 ден. (111 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 12,400 ден. (200 еур)
9,796 ден. (158 еур)
4 BB ноќевања за 2 лица 15,190 ден. (245 еур)
13,144 ден. (212 еур)
5 BB ноќевања за 2 лица 17,670 ден. (285 еур)
16,182 ден. (261 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.07.2021 до 31.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатен интернет
 • 20% попуст на панорамска тура на градот
 • Понудата не важи за: 1 август, Нова Година
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса:  reservation@mellowmoodhotels.com
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • По добивање на ваучер од хотелот, потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил:  reservation@mellowmoodhotels.com
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • 1 дете до 12 години може да престојува бесплатно во собата на родителите 
 • За дополнителен кревет се доплаќа 20 евра/лице/ноќ (само 1 дополнителен кревет може да се стави во собата)
 • Домашни миленици се дозволени и за нив се доплаќа 10 евра/ноќ
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.