Понуда во Ханиоти (Јуни)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Вергина од TA Ариес

Цена од

7886 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9858 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1972 ден.

Добивате

Понудата е за наем за пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Вергина  во Ханиоти, Халкидики

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио на спрат (01.06-08.06.2023) 9,858 ден. (159 еур)
7,886 ден. (127 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио на приземје (01.06-08.06.2023) 10,478 ден. (169 еур)
8,382 ден. (135 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио на спрат (01.06-08.06.2023) 11,098 ден. (179 еур)
8,878 ден. (143 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио на приземје (01.06-08.06.2023) 12,338 ден. (199 еур)
9,870 ден. (159 еур)
7 ноќевања во апартман (01.06-08.06.2023) 17,918 ден. (289 еур)
14,334 ден. (231 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио на спрат (08.06-15.06.2023) 13,578 ден. (219 еур)
10,862 ден. (175 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио на приземје (08.06-15.06.2023) 14,198 ден. (229 еур)
11,358 ден. (183 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио на спрат (08.06-15.06.2023) 14,818 ден. (239 еур)
11,854 ден. (191 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио на приземје (08.06-15.06.20230 15,438 ден. (249 еур)
12,350 ден. (199 еур)
7 ноќевања во апартман (08.06-15.06.2023) 21,638 ден. (349 еур)
17,310 ден. (279 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио на спрат (15.06-22.06.2023) 17,298 ден. (279 еур)
13,838 ден. (223 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио на приземје (15.06-22.06.2023) 17,918 ден. (289 еур)
14,334 ден. (231 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио на спрат (15.06-22.06.2023) 18,538 ден. (299 еур)
14,830 ден. (239 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио на приземје (15.06-22.06.2023) 19,158 ден. (309 еур)
15,326 ден. (247 еур)
7 ноќевања во апартман (15.06-22.06.2023) 23,498 ден. (379 еур)
18,798 ден. (303 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио на спрат (22.06-29.06.2023) 18,538 ден. (299 еур)
14,830 ден. (239 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио на приземје (22.06-29.06.2023) 19,158 ден. (309 еур)
15,326 ден. (247 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио на спрат (22.06-29.06.2023) 19,778 ден. (319 еур)
15,822 ден. (255 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио на приземје (22.06-29.06.2023) 20,398 ден. (329 еур)
16,318 ден. (263 еур)
7 ноќевања во апартман (22.06-29.06.2023) 27,838 ден. (449 еур)
22,270 ден. (359 еур)

Понудата е за наем и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања за сметување и термин по избор
 • Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија на спрат или приземје како и апартмани со пространи балкони за 4 лица лоцирани на прв кат
 • Кујна
 • TV
 • Клима 
 • Wi-fi 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2023 до 29.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија на спрат или приземје како и апартмани со пространи балкони за 4 лица лоцирани на прв кат
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Опис

Вила Вергина – се наоѓа на скоро на плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос( 200 метри). До најблиската плажа (50м) води мала патека која е веднаш до вилата и каде има можност за слободно поставување на сопствени лежалки и чадори. За лицата кои патуваат со сопствен превоз нема сосптвен паркинг, а се паркира на самата улица каде има доволно места за паркирање.

 • Вилата располага со двокреветни и трокреветни и четворокреветни студија на спрат, четворокреветни мазонети на приземје со прекрасна тераса пред нив, како и апартмани со пространи балкуни за 4 лица лоцирани на прв кат.
 • Сите студија и апартмани  се опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, клима без доплата, ТВ, балкон и  wi-fi.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.