Ски одмор во Банско (Март)! До 29% попуст на две, три, пет или седум ноќевања со појадок и вечера во студио во Aspen Resort Golf Ski

Цена од

4278 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6014 ден.

Попуст

29%

Заштеда

1736 ден.

Преостанато време

Купени: 8

Добивате

Понудата е по лице за број на ноќевања по избор 

Опции на понудата:

2 HB ноќевања во студио 6,014 ден. (97 еур)
4,278 ден. (69 еур)
3 HB ноќевања во студио 7,061 ден. (114 еур)
6,200 ден. (100 еур)
5 HB ноќевања во студио 11,780 ден. (190 еур)
10,106 ден. (163 еур)
7 HB ноќевања во студио 16,492 ден. (266 еур)
13,888 ден. (224 еур)

Понудата е по лице и во неа е вклучено:

 • Користење на сауна парк (2 вида сауни, парна бања и релакс зона) и фитнес центар
 • Користење на внатрешен топол базен (до 30 степени), џакузи и надворешен базен
 • Центар за анимација на деца 
 • Транспорт до ски станица
 • Ски гардаробер
 • Надворешен паркинг
 • Wi-Fi интернет во рецепцијата и лоби барот
 • Туристичка такса, ДДВ и осигурување

*Понудата не важи од 03.02 до 05.02.2023 и од 14.02 до 16.02.2023  

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2023 до 31.03.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купоните потребно е да ги препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата 
 • Во студиото потребно е да престојуваат минимум 2 лица додека максималниот капацитет е 2 возрасни + 1 дете на дополнителен кревет
 • Понудата не важи од 03.02 до 05.02.2023 и од 14.02 до 16.02.2023  
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За дете до 5.99 год. сместувањето и храната се бесплатни
 • За дете од 6 до 11,99 год. се доплаќа 17€ за едно HB ноќевање 
 • За дете над 11.99 години или трето возрасно лице се доплаќа 28€ за едно HB ноќевање 
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот.

За компанијата

Аспен Ризорт „Голф, Ски и Спа” се наоѓа во живописната Разлошка котлина, заобиколен од величествените Рила, Пирин и Родопи, кои се дел од Националниот Парк Пирин и под защитата на УНЕСКО заради разнообразната флора и фауна. Комплексот се наоѓа 10 мин. со кола од зимскиот центар Банско, а голф играчиштето (со 18-дупки) “Пирин Голф” проектирано од светскиот Ian Woosman е на само на 300м од хотелот. Сите соби и апартмани во Аспен Ризорт се луксузно опремени и со кабелска телевизија TV, DVD, телефон, тераса, купатило со каде, кујна и вклучително со електрични уреди и садови и прибор.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.