Специјална Јунска понуда во Полихроно! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во термин по избор во Вила Константин 1 од TA Ариес

Цена од

9622 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

12028 ден.

Попуст

20%

Заштеда

2406 ден.

Добивате

Понудата е за наем на апартман за пакет од 7 ноќевања во термин по избор во Вила Константин 1 во Полихроно, Халкидики

Опции на понудата:

7 ноќевања во еднособен апартман (01.06-08.06.2023) 12,028 ден. (194 еур)
9,622 ден. (155 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (08.06-15.06.2023) 15,748 ден. (254 еур)
12,598 ден. (203 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (15.06-22.06.2023) 19,964 ден. (322 еур)
15,971 ден. (258 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (22.06-29.06.2023) 21,514 ден. (347 еур)
17,211 ден. (278 еур)

Понудата е за наем и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања за наем на апартман во термин по избор
 • Вилата располага со еднособен апартман со капацитет за 4 лица
 • Кујна
 • TV
 • Клима и Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2023 до 29.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Вилата располага со еднособен апартман со капацитет за 4 лица
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Опис

Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно. 

 • Вилата располага со еднособен апартман (за 4 лица) со сопствен тоалет со туш кадичка, клима, тв, интернет ( не гарантираме за брзината на истиот) кујна со прибор за готвење и јадење.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.