Јуни во Калитеа! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Алексaндра од TA Ариес

Цена од

8382 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

10478 ден.

Попуст

20%

Заштеда

2096 ден.

Купени: 1

Добивате

Понудата е за наем на студио за пакет од 7 ноќевања во термин по избор во Вила Алексaндра  во Калитеа, Халкидики

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио (04.06-11.06.2023) 10,478 ден. (169 еур)
8,382 ден. (135 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (04.06-11.06.2023) 11,718 ден. (189 еур)
9,374 ден. (151 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (11.06-18.06.2023) 12,338 ден. (199 еур)
9,870 ден. (159 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (11.06-18.06.2023) 13,578 ден. (219 еур)
10,862 ден. (175 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (18.06-25.06.2023) 15,438 ден. (249 еур)
12,350 ден. (199 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (18.06-25.06.2023) 16,678 ден. (269 еур)
13,342 ден. (215 еур)

Понудата е за наем и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања за наем на студио во термин по избор
 • Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија 
 • Тераса
 • Кујна
 • TV
 • Клима (до доплата)
 • Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2023 до 25.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија со поглед кон плоштадот во Калитеа на 300м од плажа.
 • Бесплатно сместување на дете до 4 години во кревет со родител
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Важат Општите услови за патување на СКТМ.
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Климата е со доплата 5 € на ден.

Опис

Вила Алексaндра Калитеа – Б категорија се наоѓа во централниот дел на Калитеа, во мирна област со многу зеленило во самиот центар на местото. Одалечена од плажа на само 5мин пешачење или 200м,

 • Располага со трокреветни или двокреветни студија сите се со поглед на двор и плоштад.
 • Сите студиjа располагаат со еден дупли и еден единечен кревет, сопствен тоалет со туш, сопствена тераса, опремени кујни со садови за готвење и прибор за јадење, ТВ, wi-fi (за брзината на интернетот не гарантираме) и клима со доплата (5еур/ден).
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.