Одмор во Полихроно, Грција (18.05-08.06.2023)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во еднособен апартман и термин по избор во Вила Костантин 1 од ЈК Травел

Цена од

8187 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8618 ден.

Попуст

5%

Заштеда

431 ден.
 • ТЦ Лептокарија, Скопје

  Одведи ме таму

  02 614 7920, 02 551 2702, 075 351 099, 075 339 069

  [email protected]

 • Добривоје Радосављевиќ 22, Битола (спроти Стопанска Банка Битола)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

 • Генерал Васко Карангелевски бр.41/л14/л101, Битола (Нов Пазар)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

 • Ванчо Прке бр. 121 локал 16, Штип (во зграда: Кубус)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на еднособен апартман за пакет од 7 ноќевања во термин по избор во Вила Костантин 1 во Полихроно, Грција

Опции на понудата:

7 ноќевања во еднособен апартман (18.05-25.05.2023) 8,618 ден. (139 еур)
8,187 ден. (132 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (25.05-01.06.2023) 10,478 ден. (169 еур)
9,954 ден. (161 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (01.06-08.06.2023) 14,198 ден. (229 еур)
13,488 ден. (218 еур)

Понудата e за наем и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во еднособен апартман во термини по избор
 • Вила Костантин 1 располага со сместување во еднособен апартман (со капацитет за 4 лица)
 • Кујна
 • Клима 
 • Wi-fi 
 • TV

*Подетално за Вилата можете да прочитате во делот ОПИС 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.05.2023 до 08.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во понудата не е вклучен превоз
 • Важат општите услови за патување на СКТМ и ЈК Травел
 • Во сместувањето е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети)
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани


Доплати:

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во сместувањето)

Опис

Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно. 

Вилата располага со 8 студиа на приземје или прв спрат, сите составени од две простории од кој една спална и посебна просторија кујна, каде има едно легло. Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, клима, тв, интернет ( не гарантираме за брзината на истиот) кујна со прибор за готвење и јадење.

Студиата на приземје имаат две тераси за користење, додека тие на прв спрат само една.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.