Летен одмор во Калитеа, Грција (27.05-01.07.2023)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Мариа од ЈК Травел

Цена од

7598 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7998 ден.

Попуст

5%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

 • ТЦ Лептокарија, Скопје

  Одведи ме таму

  02 614 7920, 02 551 2702, 075 351 099, 075 339 069

  [email protected]

 • Добривоје Радосављевиќ 22, Битола (спроти Стопанска Банка Битола)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

 • Генерал Васко Карангелевски бр.41/л14/л101, Битола (Нов Пазар)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

 • Ванчо Прке бр. 121 локал 16, Штип (во зграда: Кубус)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на студио за пакет од 7 ноќевања во термини по избор во Вила Мариа во Калитеа, Грција

Опции на понудата:

7 ноќевања во трокреветно студио (27.05-03.06.2023) 7,998 ден. (129 еур)
7,598 ден. (123 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио (27.05-03.06.2023) 9,238 ден. (149 еур)
8,776 ден. (142 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (03.06-10.06.2023) 11,718 ден. (189 еур)
11,132 ден. (180 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио (03.06-10.06.2023) 12,958 ден. (209 еур)
12,310 ден. (199 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (10.06-17.06.2023) 16,058 ден. (259 еур)
15,255 ден. (246 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио (10.06-17.06.2023) 17,298 ден. (279 еур)
16,433 ден. (265 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (17.06-24.06.2023) 18,538 ден. (299 еур)
17,611 ден. (284 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио (17.06-24.06.2023) 19,778 ден. (319 еур)
18,789 ден. (303 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (24.06-01.07.2023) 21,638 ден. (349 еур)
20,556 ден. (332 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио (24.06-01.07.2023) 22,878 ден. (369 еур)
21,734 ден. (351 еур)

Понудата e за наем на студио и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термини по избор
 • Вила Мариа располага со сместување во трокреветно и четирикреветно студио 
 • Кујна
 • Клима (со доплата)
 • Wi-fi 
 • TV

*Подетално за Вилата можете да прочитате во делот ОПИС 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.05.2023 до 01.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во понудата не е вклучен превоз
 • Важат општите услови за патување на СКТМ и ЈК Травел
 • Во сместувањето е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети)
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани


Доплати:

 • Доплата за клима 5 € на ден (се плаќа во сместувањето)

Опис

Вила Мариа се наоѓа во центарот на Калитеа, веднаш до паркот, на 500м одалеченост од море. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студиа, сите опремени со клима (5еур на ден на лице место), мини кујна со решо, сопствен тоалет со туш, балкон, интернет ( за јачината на истиот туристичката агенција не гарантира и не одговара) собите се лоцирани на прв и втор спрат.

Сликите кои се објавени на нашата веб-страница (www.jk.com.mk) се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.