Одмор во Катизма, Лефкада (Септември)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Армониа од TA Ариес

Цена од

5242 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5518 ден.

Попуст

5%

Заштеда

276 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за наем на студио за пакет од 7 ноќевања во термин по избор во Вила Армониа во Катизма, Лефкада

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио (20.09-27.09.2023) 5,518 ден. (89 еур)
5,242 ден. (85 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (20.09-27.09.2023) 6,138 ден. (99 еур)
5,831 ден. (94 еур)
7 ноќевања во 2+2 студио (20.09-27.09.2023) 6,758 ден. (109 еур)
6,420 ден. (104 еур)

Понудата е за наем на студио и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања за наем во сместување и термин по избор
 • Вила Армониа располага со 1/2 студио (за 2 лица) со брачен кревет плус дополнителен кревет со душек во стандардни димензии, 2+2 студио (за 4 лица) со дополнителен кревет на отварање и можност за сместување на двајца возрасни и две деца и 1/3 студио (за 3 лица)
 • Дозволено е сместување според капацитетот на студиото (број на кревети), едно дете до 7 години може да се смести бесплатно во кревет со родител
 • Кујна
 • Тераса
 • TV
 • Клима и Wi-fi бесплатно
 • Паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.09.2023 до 27.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Вила Армониа располага со 1/2 студио (за 2 лица) со брачен кревет плус дополнителен кревет со душек во стандардни димензии, 2+2 студио (за 4 лица) со дополнителен кревет на отварање и можност за сместување на двајца возрасни и две деца и 1/3 студио (за 3 лица)
 • Дозволено е сместување според капацитетот на студиото  (број на кревети), едно дете до 7 години може да се смести бесплатно во кревет со родител
 • Важат Општите услови за патување на СКТМ.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Вила  Армониа – Б кат се наоѓа на околу 2 км од познатата плажа Катизма и 1км од Агиос Никитас.

 • Располага со студија и апартмани во кои можат да се сместат 2-4 лица. Нуди приватен паркинг, интернет и рецепција. Има одлична локација за обиколка на плажите на западниот брег. Најблиската самопослуга и пекара се на 1 км, во Агиос Никитас.
 • Вила Армонија располага со  1/2 студија од 20м2 со брачен кревет плус дополнителен кревет со душек со стандардни димензии и  1/2 студиа со дополнителен кревен на оторање и  можност за сместување на двајца возрасни и две деца..
 • Сите сместувачки единици во вилата имаат клима, ТВ, кујна (две рингли и мал фрижидер со комора), бања со фен и тераса. Безжичен интернет е достапен во сите соби. 

Вилата располага со мала рецепција која е достапна за гостите во текот на денот за секаква помош и информација, како и паркинг за сите гости. До вилата ќе стигнете со возење на 10 км од Лефкас, поминувајќи го Агиос Никитас и по 1 км ќе ја најдете вилата Армониа од десната страна. Вила Армониа е идеална за сите патници кои сакаат сместување во близина на плажата Катисма, блиску до населени места како што сликовитото селце Агиос Никитас кое располага со прекрасна плажа од каде поаѓаат такси бротчињата до плажата Милос, многу ресторани, продавници. Во Агиос Никитас ќе можете да изнајмите кола или мотор по желба, доколку сте  без сопствен превоз.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.