Одмор во Краков, Полска (Јануари)! До 54% попуст на две, три или четири ноќевања со појадок за две лица по избор во Hotel Major

Цена од

5456 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

10602 ден.

Попуст

49%

Заштеда

5146 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања по избор

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за две лица 10,602 ден. (171 еур)
5,456 ден. (88 еур)
3 BB ноќевања за две лица 15,872 ден. (256 еур)
7,564 ден. (122 еур)
4 BB ноќевања за две лица 21,204 ден. (342 еур)
9,858 ден. (159 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2021 до 31.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатен интернет на јавни површини
 • Бесплатен паркинг пред хотелот
 • Понудата не важи за: Велигден, Нова Година и државни празници
 • Check-in од14:00 до 00:00 часот, check-out од 05:00 до 12:00 часот
 • Промена на резервираниот датум може да се изврши најкасно 48 часа пред пристигнување (во спротивно ќе се смета дека ваучерот е искористен)
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: krakow@majorhotel.pl
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • Со добиениот ваучер од хотелот потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил:  krakow@majorhotel.pl
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • 1 дете до 5 години бесплатно може да престојува во собата на родителите
 • За престој во периодот од 01.04 - 31.10 се доплаќа 2.18 евра/ноќ/лице
 • Дополнителен кревет се доплаќа 15 евра/лице/ноќ во хотелот 

Опис

Големиот хотел е погодно лоциран во близина на аеродромот Балице, E77 и на само 4 км од Стариот град Краков.

Собите се модерни, пространи, функционални и украсени со весели бои. Сите соби имаат туш, ТВ со бесплатни ТВ канали, работна маса и пристап до Wi-Fi интернет. Постојат посебни простории за гости со посебни потреби и посебни подови за непушачи и пушачи.

После долг ден на истражување на историскиот град, вратете се во Major Hotel и уживајте во вкусни полски јадења, со елементи на европска кујна во ресторанот на хотелите. Има необична зимска градина и еден бар специјализиран за послужување одлично кафе и кадифено топло чоколадо.

Внимателниот персонал ќе им обезбеди на гостите каква било помош и гарантира пријателска и срдечна атмосфера. Зградата е исто така прилагодена на потребите на посетителите со попреченост во движењето и на просторот има простран паркинг.

Major Hotel се наоѓа во северниот дел на Краков. Главниот пазар и Стариот град е на само 10-минутно возење далеку, како и јавните железнички или автобуски станици

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.