Уживајте во убавините на Ксамил, Албанија (03.06-10.06.2023)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување по избор во Вила Сала од ЈК Травел

Цена од

5831 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6138 ден.

Попуст

5%

Заштеда

307 ден.
 • ТЦ Лептокарија, Скопје

  Одведи ме таму

  02 614 7920, 02 551 2702, 075 351 099, 075 339 069

  [email protected]

 • Добривоје Радосављевиќ 22, Битола (спроти Стопанска Банка Битола)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

 • Генерал Васко Карангелевски бр.41/л14/л101, Битола (Нов Пазар)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

 • Ванчо Прке бр. 121 локал 16, Штип (во зграда: Кубус)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на пакет од 7 ноќевања во сместување по избор во Вила Сала во Ксамил, Албанија

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио 6,138 ден. (99 еур)
5,831 ден. (94 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио 6,758 ден. (109 еур)
6,420 ден. (104 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио 9,858 ден. (159 еур)
9,365 ден. (151 еур)
7 ноќевања во мезонет (за 3 лица) 8,618 ден. (139 еур)
8,187 ден. (132 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (за 3 лица) 9,238 ден. (149 еур)
8,776 ден. (142 еур)

Понудата e за наем и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување по избор
 • Вила Сала располага со сместување во двокреветно, трокревено, четирикреветно студио, мезонет (капацитет за 3 лица) и еднособен апартман (капацитет за 3 лица)
 • Кујна
 • Клима 
 • Wi-fi 
 • TV

*Подетално за Вилата можете да прочитате во делот ОПИС 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.06.2023 до 10.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во понудата не е вклучен превоз
 • Важат општите услови за патување на СКТМ и ЈК Травел
 • Во сместувањето е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети)
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Вила Сала лоцирана во Ксамил се наоѓа на 200м од плажа, до плажа има 5мин пешачење,располага со двор и 3 спрата со соби.

Опис на сместување:

Собите се лоцирани на приземје, први и втор спрат. На приземје се студиа за 3 и 4 лица и гледаат во градина, на прв и втор спрат се студиа за 2 и 3 лица. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.