Уживајте во топлите денови во Неи Пори, Пиериа (Јули-Август)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Vila Fotini од ТА Турист Битола

Цена од

15010 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

16678 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1668 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е по лице за пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Vila Fotini во Неи Пори, Пиериа

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио (01.07-08.07.20223) 16,678 ден. (269 еур)
15,010 ден. (242 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (01.07-08.07.2023) 19,778 ден. (319 еур)
17,800 ден. (287 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (01.07-08.07.2023) 21,018 ден. (339 еур)
18,916 ден. (305 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (08.07-15.07.2023) 17,918 ден. (289 еур)
16,126 ден. (260 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (08.07-15.07.2023) 20,398 ден. (329 еур)
18,358 ден. (296 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (08.07-15.07.2023) 21,638 ден. (349 еур)
19,474 ден. (314 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (15.07-22.07.2023) 21,018 ден. (339 еур)
18,916 ден. (305 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (15.07-22.07.2023) 22,258 ден. (359 еур)
20,032 ден. (323 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (15.07-22.07.2023) 23,498 ден. (379 еур)
21,148 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (22.07-29.07.2023) 21,018 ден. (339 еур)
18,916 ден. (305 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (22.07-29.07.2023) 22,258 ден. (359 еур)
20,032 ден. (323 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (22.07-29.07.2023) 23,498 ден. (379 еур)
21,148 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (29.07-05.08.2023) 21,018 ден. (339 еур)
18,916 ден. (305 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (29.07-05.08.2023) 22,258 ден. (359 еур)
20,032 ден. (323 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (29.07-05.08.2023) 23,498 ден. (379 еур)
21,148 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (05.08-12.08.2023) 21,018 ден. (339 еур)
18,916 ден. (305 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (05.08-12.08.2023) 22,258 ден. (359 еур)
20,032 ден. (323 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (05.08-12.08.2023) 23,498 ден. (379 еур)
21,148 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (12.08-19.08.2023) 21,018 ден. (339 еур)
18,916 ден. (305 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (12.08-19.08.2023) 22,258 ден. (359 еур)
20,032 ден. (323 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (12.08-19.08.2023) 23,498 ден. (379 еур)
21,148 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (19.08-26.08.2023) 18,538 ден. (299 еур)
16,684 ден. (269 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (19.08-26.08.2023) 20,398 ден. (329 еур)
18,358 ден. (296 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (19.08-26.08.2023) 21,638 ден. (349 еур)
19,474 ден. (314 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (26.08-02.09.2023) 15,438 ден. (249 еур)
13,894 ден. (224 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (26.08-02.09.2023) 18,538 ден. (299 еур)
16,684 ден. (269 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (26.08-02.09.2023) 19,778 ден. (319 еур)
17,800 ден. (287 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Вилата располага со двокреветно, трокреветно студио и 3+1 студио со дополнително легло
 • Комплетно опремена кујна
 • Клима (со доплата)
 • Wi-fi бесплатно

*Подетално за Вилата можете да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 02.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во понудата не е вклучен превоз
 • Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
 • Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време)
 • Вилата Фотини располага со двокреветни и трокреветни студија со пространи тераси.
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50€ за едно ноќевање директно во сместувањето 
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во агенцијата 
 • Доплата за клима се плаќа по ден на лице место во вилата

Опис

Вила Фотини

 • Вилата Фотини се наоѓа на околу 200 метри од широката песочна плажа во Неи Пори, во близина на пазарот, забавениот парк.
 • Вилата Фотини располага со двокреветни и трокреветни студија со пространи тераси.
 • Вилата има посебна просторија за одмор на приземје која патниците можат да ја користат на денот на смената, од која влегувате во просторија со два тоалета и посебна бања.
 • Сите сместувачки единици имаат основно опремена мини кујна, фрижидер, садови (пропорционално на бројот на кревети), бања, тераса, телевизор и клима уред, безжичен (wi-fi) интернет.
 • Постелнината се менува еднаш за време на престојот. Вилата има сопствен паркинг простор.
 • Туристичка такса: 0,50 € по соба на ден (се плаќа на лице место, директно на сопственикот).Не е составен дел од аранжманот.

Ако објектот има wi-fi, тоа не значи достапност на мрежата во собите, обично рутерот се наоѓа во заедничките простории.
Исто така, wi-fi-то е генерално слабо, има голем број корисници, па затоа се очекува слаб проток.
Исто така, агенцијата не превзема одговорност во случај на прекин на интернетот во една од смените во текот на сезоната поради какви било околности (дефекти, раскинување на договорот со провајдерот од страна на сопственикот и обратно и слично). wi-fi не е задолжителен дел од опремата во апартмани и студија.

Во некои случаи, мерењата на креветите може да отстапуваат од нашиот стандард.
Грчкиот стандард за нормален кревет е 75-90 см на 180-200 см, француски кревет 115-150 см на 180-200 см.
Дополнителниот кревет во сите објекти во Грција е на преклопување, дрвени или метални конструкции или фотелји на преклопување, со помали димензии.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.