Одморете се во Неи Пори, Пиериа (Септември)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Vila Fotini од ТА Турист Битола

Цена од

4966 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5518 ден.

Попуст

10%

Заштеда

552 ден.

Добивате

Понудата е по лице за пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Vila Fotini во Неи Пори, Пиериа

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио (16.09-23.09.2023) 7,378 ден. (119 еур)
8,872 ден. (143 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (16.09-23.09.2023) 10,478 ден. (169 еур)
10,546 ден. (170 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (16.09-23.09.2023) 11,718 ден. (189 еур)
10,546 ден. (170 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (23.09-30.09.2023) 5,518 ден. (89 еур)
4,966 ден. (80 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (23.09-30.09.2023) 6,758 ден. (109 еур)
6,082 ден. (98 еур)
7 ноќевања во студио 3+1 (23.09-30.09.2023) 7,998 ден. (129 еур)
7,198 ден. (116 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Вилата располага со двокреветно, трокреветно студио и 3+1 студио со дополнително легло
 • Комплетно опремена кујна
 • Клима (со доплата)
 • Wi-fi бесплатно

*Подетално за Вилата можете да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во понудата не е вклучен превоз
 • Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
 • Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време)
 • Вилата Фотини располага со двокреветни и трокреветни студија со пространи тераси.
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50€ за едно ноќевање директно во сместувањето 
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во агенцијата 
 • Доплата за клима се плаќа по ден на лице место во вилата

Опис

Вила Фотини

 • Вилата Фотини се наоѓа на околу 200 метри од широката песочна плажа во Неи Пори, во близина на пазарот, забавениот парк.
 • Вилата Фотини располага со двокреветни и трокреветни студија со пространи тераси.
 • Вилата има посебна просторија за одмор на приземје која патниците можат да ја користат на денот на смената, од која влегувате во просторија со два тоалета и посебна бања.
 • Сите сместувачки единици имаат основно опремена мини кујна, фрижидер, садови (пропорционално на бројот на кревети), бања, тераса, телевизор и клима уред, безжичен (wi-fi) интернет.
 • Постелнината се менува еднаш за време на престојот. Вилата има сопствен паркинг простор.
 • Туристичка такса: 0,50 € по соба на ден (се плаќа на лице место, директно на сопственикот).Не е составен дел од аранжманот.

Ако објектот има wi-fi, тоа не значи достапност на мрежата во собите, обично рутерот се наоѓа во заедничките простории.
Исто така, wi-fi-то е генерално слабо, има голем број корисници, па затоа се очекува слаб проток.
Исто така, агенцијата не превзема одговорност во случај на прекин на интернетот во една од смените во текот на сезоната поради какви било околности (дефекти, раскинување на договорот со провајдерот од страна на сопственикот и обратно и слично). wi-fi не е задолжителен дел од опремата во апартмани и студија.

Во некои случаи, мерењата на креветите може да отстапуваат од нашиот стандард.
Грчкиот стандард за нормален кревет е 75-90 см на 180-200 см, француски кревет 115-150 см на 180-200 см.
Дополнителниот кревет во сите објекти во Грција е на преклопување, дрвени или метални конструкции или фотелји на преклопување, со помали димензии.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.