Уживајте во песочната плажа на Неи Пори, Пиериа (Мај-Јуни)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Василис од S-Travel

Цена од

5242 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5518 ден.

Попуст

5%

Заштеда

276 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • Моша Пијаде 2, Битола

  Одведи ме таму

  047 207 333, 071 207 500, 070 207 814

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на студио за пакет од 7 ноќевања во термини по избор во Вила Василис во Неи Пори, Пиериа

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио (20.05-27.05.2023) 5,518 ден. (89 еур)
5,242 ден. (85 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (20.05-27.05.2023) 6,138 ден. (99 еур)
5,831 ден. (94 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (27.05-03.06.2023) 7,378 ден. (119 еур)
7,009 ден. (113 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (27.05.-03.06.2023) 8,618 ден. (139 еур)
8,187 ден. (132 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (03.06-10.06.2023) 9,238 ден. (149 еур)
8,776 ден. (142 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (03.06-10.06.2023) 11,098 ден. (179 еур)
10,543 ден. (170 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (10.06-17.06.2023) 12,958 ден. (209 еур)
12,310 ден. (199 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (10.06-17.06.2023) 15,438 ден. (249 еур)
14,666 ден. (237 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (17.06-24.06.202) 14,818 ден. (239 еур)
14,077 ден. (227 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (17.06-24.06.2023) 17,298 ден. (279 еур)
16,433 ден. (265 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (24.06-01.07.2023) 16,058 ден. (259 еур)
15,255 ден. (246 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (24.06-01.07.2023) 18,538 ден. (299 еур)
17,611 ден. (284 еур)

Понудата e за наем на студио и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Вилата располага со двокреветно (2 единечни кревети) со поглед на дворот и трокреветно студио (1 брачен кревет + 1 единечен кревет) со поглед на улицата или дворот
 • Дете до 6 години може да користи заеднички кревет
 • Комплетно опремена кујна
 • Клима (со доплата)
 • Wi-fi бесплатно

*Подетално за Вилата можете да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.05.2023 до 01.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во понудата не е вклучен превоз
 • Гостите се сместуваат во исчистена соба, во текот на сместувањето сами се грижат за хигиената.
 • Вилата Василис располага со двокреветни и трокреветни студија со поглед на улицата или дворот
 • Дете до 6 години може да користи заеднички кревет
 • Пријавувањето во сместувањето е во 14:00 часот, одјавувањето во 09:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50 € по соба на ден директно во сместувањето 
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во сместувањето 
 • Доплата за клима 5€ на ден по соба директно во сместувањето 

Опис

Вила Василис

Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет што гостите можат да ги користат на денот на смената. Секоја единица има тоалет, безжичен интернет, клима и тераса. Вилата има двокреветни и трокреветни студиа: со поглед на улицата или дворот.

За хигиената на студијата се грижат самите гостии. Секоја штета напрвена од страна на гостинот се плака на лице место.Студијата не поседуваат крпи. За брзината на интернетот не гарантира агенцијата.

Димензиите на креветите во апартманите и студијата во Грција се разликуваат од нашите стандарди.
Грчкиот стандард за нормален кревет е 75-80 см x 185-190 см, брачен кревет (француски)  145-155 см со 180-190 см

Вилата има:

1/2 студио со поглед на дворот (2 единечни кревети)

1/3 студио со поглед на улицата или дворот (1 брачен кревет + 1 единечен кревет)

Дете до 6 години може да користи заеднички кревет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.