Одморете се во Нидри, Лефкада (Септември)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Афродити од TA Ариес

Цена од

5831 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6138 ден.

Попуст

5%

Заштеда

307 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за наем на студио за пакет од 7 ноќевања во термин по избор во Вила Афродити во Нидри, Лефкада

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио (20.09-27.09.2023) 6,138 ден. (99 еур)
5,831 ден. (94 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио со поглед на море (20.09-27.09.2023) 6,758 ден. (109 еур)
6,420 ден. (104 еур)
7 ноќевања во 3+1 студио (20.09-27.09.2023) 7,378 ден. (119 еур)
7,009 ден. (113 еур)

Понудата е за наем на студио и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања за наем во сместување и термин по избор
 • Вила Афродити располага со 1/2 студио (за две лица) или 1/2 студио со поглед на море и студио 3+1 (за 3 или 4 лица)
 • Дозволено е сместување според капацитетот на студиото (број на кревети), едно дете до 7 години може да се смести бесплатно во кревет со родител
 • Кујна
 • Тераса
 • TV
 • Клима
 • Wi-Fi 
 • Mеста за паркирање во близина

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.09.2023 до 27.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Вила Афродити располага со 1/2 студио (за две лица) или 1/2 студио со поглед на море и студио 3+1 (за 3 или 4 лица)
 • Дозволено е сместување според капацитетот на студиото  (број на кревети), едно дете до 7 години може да се смести бесплатно во кревет со родител
 • Важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој  се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел на Грција е поврзана со подвижен мост. Лефкада со причина ја нарекуваат островот на бојата: белата боја на карпите, школките и песокта по кои го добила и името;  сината боја на морето која може да се спореди со морињата во некои далечни егзотични дестинации; зеленилото на боровите,чемпресите,шаренилото на цвеќињата,маслиновите дрвја.. Големиот број на таверни, барови, ресторани ќе го направат Вашиот одмор уште попријатен. Најпознатите и најубави плажи на островот Порто Кацики, Егремни, Милос, Катисма…со својата убавина никој нема да го остави рамнодушен. Нидри е најголем и најпознат туристички град кој се наоѓа на југоисточниот дел на островот. Сместен е во залив опкружен со малите островчиња Мадури, Меганиси, Скорпио кои се сопственост на Оназис. Ова летовалиште изобилува со продавници, таверни, ресторани, кафулиња и има долга градска плажа. Покрај пристаништето во кое се закотвени бродовите кои крстарат околу островот и превезуваат капачи до другите островчиња, тука се наоѓа и марината за јахти која претставува совршено уточиште на многубројните наутичари и едриличари.

Вила Афродити Б кат. – Нидри – на самиот брег, 300 метри од плажа, во непосредна близина на центарот, многуте таверни и шеталиштето, уреден двор со зеленило и мала пицерија, рецепција, прикладни места за паркирање во близина.

 • Студијата се опремени со мали кујни, тоалет, ТВ, клима ВКЛУЧЕНА во цена, тераси, чистење на апартманите на 3 дена.
 • Студиата се со традиционален дизајн , со различна големина , некои се со поглед на море.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.