Летно уживање на Неи Пори, Пиериа (Јули-Август)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Василис од S-Travel

Цена од

14666 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

15438 ден.

Попуст

5%

Заштеда

772 ден.

Преостанато време

 • Моша Пијаде 2, Битола

  Одведи ме таму

  047 207 333, 071 207 500, 070 207 814

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на студио за пакет од 7 ноќевања во термини по избор во Вила Василис во Неи Пори, Пиериа

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио (01.07-08.07.2023) 16,678 ден. (269 еур)
15,844 ден. (256 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (01.07-08.07.2023) 19,778 ден. (319 еур)
18,789 ден. (303 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (08.07-15.07.2023) 17,918 ден. (289 еур)
17,022 ден. (275 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (08.07-15.07.2023) 20,398 ден. (329 еур)
19,378 ден. (313 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (15.07-22.07.2023) 21,018 ден. (339 еур)
19,967 ден. (322 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (15.07-22.07.2023) 22,258 ден. (359 еур)
21,145 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (22.07-29.07.2023) 21,018 ден. (339 еур)
19,967 ден. (322 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (22.07-29.07.2023) 22,258 ден. (359 еур)
21,145 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (29.07-05.08.2023) 21,018 ден. (339 еур)
19,967 ден. (322 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (29.07-05.08.2023) 22,258 ден. (359 еур)
21,145 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (05.08-12.08.2023) 21,018 ден. (339 еур)
19,967 ден. (322 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (05.08-12.08.2023) 22,258 ден. (359 еур)
21,145 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (12.08-19.08.2023) 21,018 ден. (339 еур)
19,967 ден. (322 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (12.08-19.08.2023) 22,258 ден. (359 еур)
21,145 ден. (341 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (19.08-26.08.2023) 18,538 ден. (299 еур)
17,611 ден. (284 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (19.08-26.08.2023) 20,398 ден. (329 еур)
19,378 ден. (313 еур)
7 ноќевања во двокреветно студио (26.08-02.09.2023) 15,438 ден. (249 еур)
14,666 ден. (237 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (26.08-02.09.2023) 17,918 ден. (289 еур)
17,022 ден. (275 еур)

Понудата e за наем на студио и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Вилата располага со двокреветно (2 единечни кревети) со поглед на дворот и трокреветно студио (1 брачен кревет + 1 единечен кревет) со поглед на улицата или дворот
 • Дете до 6 години може да користи заеднички кревет
 • Комплетно опремена кујна
 • Клима (со доплата)
 • Wi-fi бесплатно

*Подетално за Вилата можете да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 02.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во понудата не е вклучен превоз
 • Гостите се сместуваат во исчистена соба, во текот на сместувањето сами се грижат за хигиената.
 • Вилата Василис располага со двокреветни и трокреветни студија со поглед на улицата или дворот
 • Дете до 6 години може да користи заеднички кревет
 • Пријавувањето во сместувањето е во 14:00 часот, одјавувањето во 09:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50 € по соба на ден директно во сместувањето 
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во сместувањето 
 • Доплата за клима 5€ на ден по соба директно во сместувањето 

Опис

Вила Василис

Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет што гостите можат да ги користат на денот на смената. Секоја единица има тоалет, безжичен интернет, клима и тераса. Вилата има двокреветни и трокреветни студиа: со поглед на улицата или дворот.

За хигиената на студијата се грижат самите гостии. Секоја штета напрвена од страна на гостинот се плака на лице место.Студијата не поседуваат крпи. За брзината на интернетот не гарантира агенцијата.

Димензиите на креветите во апартманите и студијата во Грција се разликуваат од нашите стандарди.
Грчкиот стандард за нормален кревет е 75-80 см x 185-190 см, брачен кревет (француски)  145-155 см со 180-190 см

Вилата има:

1/2 студио со поглед на дворот (2 единечни кревети)

1/3 студио со поглед на улицата или дворот (1 брачен кревет + 1 единечен кревет)

Дете до 6 години може да користи заеднички кревет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.