Јунска акција во Полихроно! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во термин по избор во Вила Константин 2 од TA Ариес

Цена од

10912 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

13640 ден.

Попуст

20%

Заштеда

2728 ден.

Добивате

Понудата е за наем на апартман за пакет од 7 ноќевања во термин по избор во Вила Константин 2 во Полихроно, Халкидики

Опции на понудата:

7 ноќевања во еднособен апартман (01.06-08.06.2023) 13,640 ден. (220 еур)
10,912 ден. (176 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (08.06-15.06.2023) 17,298 ден. (279 еур)
13,838 ден. (223 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (15.06-22.06.2023) 21,576 ден. (348 еур)
17,261 ден. (278 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (22.06-29.06.2023) 23,684 ден. (382 еур)
18,947 ден. (306 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (29.06-06.07.2023) 26,846 ден. (433 еур)
21,477 ден. (346 еур)

Понудата е за наем и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања за наем на апартман во термин по избор
 • Вилата располага со еднособен апартман за 4 лица (една спална соба со две единечни легла)
 • Тераса
 • Кујна
 • TV
 • Клима и Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2023 до 06.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Вилата располага со еднособен апартман за 4 лица (една спална соба со две единечни легла)
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Опис

Вила Костантин 2 се наоѓа во централниот дел на Полихроно, во мирна област со многу зеленило. Одалечена од плажа на само 5мин пешачење или 150м, или на 300м од центарот на Полихорно. 

 • Вилата располага со 4 едноспални апартмани од кои два се наоѓаат на високо приземје и два на прв спрат, сите со поглед на двор и зеленило. 
 • Сите апартмани имаат една спална соба со две единечни легла, сопствен тоалет со туш када, и посебна просторија со еден спален кревет и голема кујна во истиот простор.
 • Сите апартмани имаат сопствена тераса, опремени кујни со садови за готвење и прибор за јадење, ТВ, wi-fi (за брзината на интернетот не гарантираме) клима. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.