Специјална јунска понуда во Полихроно (04.06-11.06.2023)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања во Panos Apartments од TA Ela Halkidiki

Цена

19096 ден.

Вредност

23870 ден.

Попуст

20%

Заштеда

4774 ден.

 • Polychrono 630 85, Greece

  Одведи ме таму

  +30 697 906 0123

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на дуплекс апартман за пакет од 7 ноќевања во Panos Apartments во Полихроно, Грција

 • Panos Apartments располага со апартман дуплекс за 6 лица
 • Комплетно опремена кујна
 • Балкон со поглед на градина и море
 • Клима и Wi-fi бесплатно 
 • TV

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2023 до 11.06.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email [email protected] или телефон +30 697 906 0123
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Panos Apartments располага со апартман дуплекс за 6 лица
 • Пријавувањето во сместувањето е во 14:00 часот до 21:00 часот, одјавувањето е до 10:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Панос се наоѓа во Полихроно Касандра на прекрасната Халкидики. Оваа вила е на 50 метри од песочната и отворена широка плажа.

 • Студијата се состојат од 7 дуплекс апартмани приземје. Секое студио има еден брачен кревет и еден единечен кревет и еден корисен кревет во кујната и е погодно за 4 лица.
 • Има и комплетно опремена кујна, тоалет, ТВ, клима, балкон со поглед на градина и море. Исто така, има Wi-Fi во сите соби
 • Panos Apartments е идеално за големи семејства чиј приоритет е да бидат поблиску до плажа. Локацијата е во центарот и многу блиску до сите барови и таверни.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.