Патување во Прага (Јануари)! До 46% попуст на две или три ноќевања со појадок и вечера за две лица по избор + користење на базен во Hotel Marie-Luisa

Цена од

5208 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9300 ден.

Попуст

44%

Заштеда

4092 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања по избор

Опции на понудата:

2 HB ноќевања за 2 лица 9,300 ден. (150 еур)
5,208 ден. (84 еур)
3 HB ноќевања за 2 лица 13,950 ден. (225 еур)
7,502 ден. (121 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на базен 
 • Користење на пинг понг
 • Бесплатен интернет
 • Бесплатен паркинг 

*Понудата важи од недела до среда

*За престојување во петок и сабота се доплаќа 3,5 евра/соба/ноќ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 31.07.2021 до 31.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • 20% попуст за играње тенис во периодот од 23.04. - 10.10.2021)
 • 20% попуст на храната во ресторанот
 • 20% попуст за користење на сауна и џакузи
 • Пристигнувањето е од недела до среда
 • Понудата не важи за Нова Година 
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса:  book@marie-luisa.cz 
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • Во рок од 10 дена од добивање на ваучер од хотелот,  потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил:  book@marie-luisa.cz 
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • 1 дете до 3 години може бесплатно да престојува во собата на родителите (вклучен е и појадок)
 • Градска такса се доплаќа во хотелот и чини: 0,86 евра/лице/ноќ
 • За престојување во петок и сабота вечер се доплаќа 3,5 евра/соба/ноќ
 • За деца под 3 години, дополнителен кревет се доплаќа 4 евра/лице/ноќ со вклучен појадок
 • За деца од 3-14 години, дополнителен кревет се доплаќа 14 евра/лице/ноќ со вклучен појадок
 • За возрасни, дополнителен кревет се доплаќа 18 евра/лице/ноќ со вклучен појадок 
 • Домашни миленици се дозволени и за нив се доплаќа 4 евра/ден
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.