Пролетен одмор во Ханиоти, Халкидики (Јуни)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања + превоз во сместување и термин по избор во Vila Maria Lux од TA Mediteran

Цена од

6184 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6510 ден.

Попуст

5%

Заштеда

326 ден.
 • ул.Ванчо Прке бб Штип

  Одведи ме таму

  032 397 001; 070 210 219

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за пакет од 7 ноќевања + превоз во сместување и термин по избор во Vila Maria Lux во Ханиоти, Халкидики

Опции на понудата:

7 ноќевања во трокреветно студио (20.05-27.05.2023) 7,130 ден. (115 еур)
6,773 ден. (109 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (сутерен) (20.05-27.05.2023) 6,510 ден. (105 еур)
6,184 ден. (100 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (20.05-27.05.2023) 7,750 ден. (125 еур)
7,362 ден. (119 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (27.05-03.06.2023) 8,370 ден. (135 еур)
7,951 ден. (128 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (сутерен) (27.05-03.06.2023) 7,750 ден. (125 еур)
7,362 ден. (119 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (27.05-03.06.2023) 9,610 ден. (155 еур)
9,129 ден. (147 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (03.06-10.06.2023) 9,610 ден. (155 еур)
9,129 ден. (147 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (сутерен) (03.06-10.06.2023) 8,990 ден. (145 еур)
8,540 ден. (138 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (03.06-10.06.2023) 10,850 ден. (175 еур)
10,307 ден. (166 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (10.06-17.06.2023) 12,090 ден. (195 еур)
11,470 ден. (185 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (сутерен) (10.06-17.06.2023) 11,470 ден. (185 еур)
10,896 ден. (176 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (10.06-17.06.2023) 13,950 ден. (225 еур)
13,252 ден. (214 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (17.06-24.06.2023) 14,570 ден. (235 еур)
13,841 ден. (223 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (сутерен) (17.06-24.06.2023) 13,950 ден. (225 еур)
13,252 ден. (214 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (17.06-24.06.2023) 16,430 ден. (265 еур)
15,608 ден. (252 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (24.06-01.07.2023) 15,810 ден. (255 еур)
15,019 ден. (242 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (сутерен) (24.06-01.07.2023) 15,190 ден. (245 еур)
14,430 ден. (233 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (24.06-01.07.2023) 18,290 ден. (295 еур)
17,375 ден. (280 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Вилата располага со трокреветно студио на ниско приземје (сутерен), трокреветно студио на високо приземје и апартман со капацитет 3+2 лица со една спална соба
 • Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 7 години 
 • Превоз од Штип, Куманово, Скопје, Велес, Неготино и Гевгелија
 • Клима и Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.05.2023 до 01.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во студио и апартманот плаќаат минимум 2 лица, 3-то, 4-то и 5-то лице се сместуваат бесплатно, плаќаат само превоз
 • Во студио/апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 7 години 
 • Пријава во сместувањето се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 10 часот 
 • Хигиената на сместувањето си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50 € за едно ноќевање директно во сместувањето 
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во агенцијата 

Опис

Вила “Maria Lux” се наоѓа во центарот на Ханиоти (веднаш до вила "Maria") односно на почетокот на Плоштадот и нa oколу 150m oд плажа. Вилата е ново изградена во Октомври 2018 година.

Распоредот во вилата:

 • Располага со: комфортни струдија за три лица и апартмани со една спална соба за пет лица со големи тераси. Опис на собите: 1/3 студио на ниско приземје (сутерен) 1/3 студио на високо приземје и 3+2 апартмани со една спална на I и II кат.
 • Сите се комфортни и комплетно опремени со нов мебел со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, фрижидер...), тоалет, крпи за лице и тело, 
 • клима (БЕСПЛАТНА), ТВ, како и бесплатен  интернет, гардеробер, сушара, широки балкони, масичка со столчиња со поглед напред на улицата, Плоштадот. 
 • Вилата е со одличен квалитет на сместување и локација и истата е во сопствен закуп на Т.А. Медитеран. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.