Лето во Калитеа, Халкидики (Јули-Август)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања со или без превоз во сместување и термин по избор во Vila Blue Dream од TA Mediteran

Цена од

12074 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

12710 ден.

Попуст

5%

Заштеда

636 ден.

Преостанато време

 • ул.Ванчо Прке бб Штип

  Одведи ме таму

  032 397 001; 070 210 219

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице или за наем на апартман за пакет од 7 ноќевања со или без превоз во термин по избор Vila Blue Dream во Калитеа, Халкидики

Опции на понудата:

7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 2+2 лица без превоз (01.07-08.07.2023) 26,660 ден. (430 еур)
25,327 ден. (409 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 3+2 лица без превоз (01.07-08.07.2023) 27,900 ден. (450 еур)
26,505 ден. (428 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 2+2 лица без превоз (08.07-15.07.2023) 28,520 ден. (460 еур)
27,094 ден. (437 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 3+2 лица без превоз (08.07-15.07.2023) 29,760 ден. (480 еур)
28,272 ден. (456 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 2+2 лица без превоз (15.07-22.07.2023) 31,000 ден. (500 еур)
29,450 ден. (475 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 3+2 лица без превоз (15.07-22.07.2023) 33,480 ден. (540 еур)
31,806 ден. (513 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 2+2 лица без превоз (22.07-29.07.2023) 31,000 ден. (500 еур)
29,450 ден. (475 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 3+2 лица без превоз (22.07-29.07.2023) 33,480 ден. (540 еур)
31,806 ден. (513 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 2+2 лица без превоз (29.07-05.08.2023) 31,000 ден. (500 еур)
29,450 ден. (475 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 3+2 лица без превоз (29.07-05.08.2023) 33,480 ден. (540 еур)
31,806 ден. (513 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 2+2 лица без превоз (05.08-12.08.2023) 31,000 ден. (500 еур)
29,450 ден. (475 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 3+2 лица без превоз (05.08-12.08.2023) 33,480 ден. (540 еур)
31,806 ден. (513 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 2+2 лица без превоз (12.08-19.08.2023) 31,000 ден. (500 еур)
29,450 ден. (475 еур)
7 ноќевања за наем на апартман со капацитет 3+2 лица без превоз (12.08-19.08.2023) 33,480 ден. (540 еур)
31,806 ден. (513 еур)
7 ноќевања по лице за апартман со капацитет 2+2 лица со превоз (19.08-26.08.2023) 14,570 ден. (235 еур)
13,841 ден. (223 еур)
7 ноќевања по лице за апартман со капацитет 3+2 лица со превоз (19.08-26.08.2023) 15,190 ден. (245 еур)
14,430 ден. (233 еур)
7 ноќевања по лице за апартман со капацитет 2+2 лица со превоз (26.08-02.09.2023) 12,710 ден. (205 еур)
12,074 ден. (195 еур)
7 ноќевања по лице за апартман со капацитет 3+2 лица со превоз (26.08-02.09.2023) 13,330 ден. (215 еур)
12,663 ден. (204 еур)

Понудата е по лице или за наем на апартман, со или без превоз во зависност од терминот и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Апартман за четири лица: две единечни легла во кујната и брачен во спалната соба
 • Апартман за пет лица: три единечни легла во кујната и брачен кревет во спалната соба
 • Комплетно опремена кујна
 • Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни
 • Превоз од Штип, Куманово, Скопје, Велес, Неготино и Гевгелија
 • Клима и Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 02.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во апартман со една спална плаќаат минимум 2 лица , 3-то, 4-то и 5-то лице се сместуваат бесплатно плаќаат само превоз
 • Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 7 години во кревет со двајца возрасни
 • Пријава во сместувањето се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 10 часот 
 • Хигиената на сместувањето си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50 € за едно ноќевање директно во сместувањето 
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во агенцијата 
 • Доплата за превоз (се плаќа на лице место)

Опис

Вила “Blue Dream”, се наоѓа во центарот на Калитеа, помеѓу втората и трета пешачка улица и околу 200m од плажа.

Распоредот во вилата:

 • Комплетно реновирана вила, располага со четири одлично уредени апартмани со една спална за 4 и 5 лица, на I-ви кат. 
 • Опремени се со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер..), тоалет, туш, просторни балкони со поглед кон Градот и шеталиштето, телевизор, гардеробер, клима и интернет - БЕСПЛАТНИ.
 • Распоредот на легла според апартманите е следен: Апартман No1 и No2 за четири лица: две единечни легла во кујната и брачен во спалната соба каде што и се излегува на терасата. Апартман No3 за пет лица: еден единечен кревет во кујната и два единечни + брачен кревет во спалната каде се излегува на две тераси. Апартман No4 за пет лица: три единечни легла во кујната и брачен кревет во спалата каде се излегува на голема тераса. Гостите со сопствени возила може да паркираат на улицата пред вилата.  
 • Вилата е со одличен квалитет на сместување и е во сопствен закуп на Т.А. Медитеран. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.