Летен одмор во Неи Пори, Пиериа (Јули-Август)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања со или без превоз во сместување и термин по избор во Vila Elsa од TA Mediteran

Цена од

12074 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

12710 ден.

Попуст

5%

Заштеда

636 ден.
 • ул.Ванчо Прке бб Штип

  Одведи ме таму

  032 397 001; 070 210 219

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице или наем на студио за пакет од 7 ноќевања со или без превоз во термин по избор во Vila Elsa во Неа Пори, Пиериа

Опции на понудата:

7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (02.07-09.07.2023) 23,870 ден. (385 еур)
22,676 ден. (366 еур)
7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (09.07-16.07.2023) 26,350 ден. (425 еур)
25,032 ден. (404 еур)
7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (16.07-23.07.2023) 28,830 ден. (465 еур)
27,388 ден. (442 еур)
7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (23.07-30.07.2023) 28,830 ден. (465 еур)
27,388 ден. (442 еур)
7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (30.07-06.08.2023) 28,830 ден. (465 еур)
27,388 ден. (442 еур)
7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (06.08-13.08.2023) 28,830 ден. (465 еур)
27,388 ден. (442 еур)
7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (13.08-20.08.2023) 28,830 ден. (465 еур)
27,388 ден. (442 еур)
7 ноќевања по лице во четирикреветно студио со превоз (20.08-27.08.2023) 14,570 ден. (235 еур)
13,841 ден. (223 еур)
7 ноќевања по лице во четирикреветно студио со превоз (27.08-03.09.2023) 12,710 ден. (205 еур)
12,074 ден. (195 еур)

Понудата е по лице или за наем на студио, со или без превоз во зависност од терминот и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Максималниот капацитет во студиото е 4 лица (две дупли легла)
 •  Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 6 години 
 • Секое студио е опремено со кујна
 • Превоз од Штип, Куманово, Скопје, Велес, Неготино и Гевгелија
 • Клима (со доплата)
 • Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.07.2023 до 03.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во студио/апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 6 години 
 • Во студио плаќаат минимум 2 лица, 3-то и 4-то лице се сместуваат бесплатно, плаќаат само превоз
 • Студија се четворокреветни (две дупли легла)
 • Пријава во сместувањето се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 09 часот 
 • Автобусот ги остава/зема патниците пред вилата.
 • Хигиената на сместувањето си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50 € за едно ноќевање директно во сместувањето 
 • За клима се доплаќа 5 € директно во сместувањето
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во агенцијата 
 • Доплата за превоз (се плаќа на лице место)

Опис

Вила “ELSA се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од плажа, позади хотел Олимпик Бич кој е на сама плажа. Вилата е со одличен квалитет на сместување и голем комфорт на студијата, купатилата и балконите.

Распоредот во вилата:

 • Сите студија се четворокреветни (две дупли легла) и се наоѓаат на приземје, први и втори кат.
 • Секое студио е опремено со: кујна со комплетен прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер, тоалет, TV, гардеробер, просторни тераси со тенда за сонце со масичка и столчиња со поглед кон улица (некои студија и со поглед кон море). 
 • Wi-Fi интернет - бесплатен, клима со доплата 5€ од ден на лице место.
 • Вилата поседува лифт за гостите. Наспроти вилата има супермаркет. 
 • Вилата е во сопствен закуп на МEДИТЕРАН. Сите студија се со одличен квалитет и доста просторни. Обезбеден простор за багаж на денот на сместување/заминување на гостите. Гостите со сопствени возила може да се паркираат пред вилата. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.