Oдмор во Неа Потидеа, Халкидики (Јуни)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања + превоз во сместување и термин по избор во Vila ISI Lux од TA Mediteran

Цена од

4417 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4650 ден.

Попуст

5%

Заштеда

233 ден.
 • ул.Ванчо Прке бб Штип

  Одведи ме таму

  032 397 001; 070 210 219

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за пакет од 7 ноќевања + превоз во сместување и термин по избор во Vila ISI Lux во Неа Потидеа, Халкидики

Опции на понудата:

7 ноќевања во студио (20.05-27.05.2023) 5,270 ден. (85 еур)
5,006 ден. (81 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (20.05-27.05.2023) 5,580 ден. (90 еур)
5,301 ден. (86 еур)
7 ноќевања во апартман дуплекс (20.05-27.05.2023) 4,650 ден. (75 еур)
4,417 ден. (71 еур)
7 ноќевања во студио (27.05-03.06.2023) 7,130 ден. (115 еур)
6,773 ден. (109 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (27.05-03.06.2023) 7,750 ден. (125 еур)
7,362 ден. (119 еур)
7 ноќевања во апартман дуплекс (27.05-03.06.2023) 5,890 ден. (95 еур)
5,595 ден. (90 еур)
7 ноќевања во студио (03.06-10.06.2023) 8,990 ден. (145 еур)
8,540 ден. (138 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (03.06-10.06.2023) 9,610 ден. (155 еур)
9,129 ден. (147 еур)
7 ноќевања во апартман дуплекс (03.06-10.06.2023) 7,130 ден. (115 еур)
6,773 ден. (109 еур)
7 ноќевања во студио (10.06-17.06.2023) 10,850 ден. (175 еур)
10,307 ден. (166 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (10.06-17.06.2023) 11,470 ден. (185 еур)
10,896 ден. (176 еур)
7 ноќевања во апартман дуплекс (10.06-17.06.2023) 8,370 ден. (135 еур)
7,951 ден. (128 еур)
7 ноќевања во студио (17.06-24.06.2023) 12,710 ден. (205 еур)
12,074 ден. (195 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (17.06-24.06.2023) 13,330 ден. (215 еур)
12,663 ден. (204 еур)
7 ноќевања во апартман дуплекс (17.06-24.06.2023) 9,610 ден. (155 еур)
9,129 ден. (147 еур)
7 ноќевања во студио (24.06-01.07.2023) 14,570 ден. (235 еур)
13,841 ден. (223 еур)
7 ноќевања во еднособен апартман (24.06-01.07.2023) 15,190 ден. (245 еур)
14,430 ден. (233 еур)
7 ноќевања во апартман дуплекс (24.06-01.07.2023) 10,850 ден. (175 еур)
10,307 ден. (166 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Студиото и еднособниот апартман се со една спална за 3 лица (брачен кревет + едно легло во кујната)
 • Дуплекс апартманот е со две одделни спални соби 2+2 за 4 лица (брачен во двете спални)
 • Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 6 години 
 • Комплетно опремена кујна
 • Превоз од Штип, Куманово, Скопје, Велес, Неготино и Гевгелија
 • Клима и Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.05.2023 до 01.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во студио или апартман со една спална плаќаат минимум 2 лица,3-то лице се сместува бесплатно плаќа само превоз доколку користи;
 • Во дуплекс апартман со две одделни спални соби плаќаат минимум 4 лица во термините по лице со превоз;
 • Во студио/апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 6 години 
 • Пријава во сместувањето се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 10 часот 
 • Хигиената на сместувањето си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50 € за едно ноќевање директно во сместувањето 
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во агенцијата 

Опис

Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд плажа во централниот дел на Потидеа каде што е најширока плажата, веднаш пред хотел "Potidea Golden Beach". Вилата е изградена во 2017 год и е на два спрата (високо приземје и први кат). Има прекрасно уреден двор со парк и масички со столчиња / кујна и скара кои се на располагање на гостите. Во близина на вилата на околу 50м има супермаркет.

Распоредот во вилата:

 • Структура и распоред на студија и апартмани: 1/3 студија и /2+1/ апартман со една спална за 3 лица (брачен кревет+едно легло во кујната), дуплекс апартман со две одделни спални соби 2+2 за 4 лица (брачен во двете спални) на I-ви кат.
 • Студијата се на високо приземје и I-ви кат /апартманите со една и две спални соби се на I кат.
 • Сите се опремени со комплетно нов мебел, кујна (со прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер...), тоалет, крпи за лице и тело, клима (вклучена во цената), ТВ, бесплатен Wi-Fi интернет, гардеробер, балкон со масичка и столчиња. 
 • Вилата е во сопствен закуп на Т.А. Медитеран. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.