Релаксирање во Паралиа, Пиериа (Септември)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања + превоз во сместување и термин по избор во Vila Fiori од TA Mediteran

Цена од

5595 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5890 ден.

Попуст

5%

Заштеда

295 ден.
 • ул.Ванчо Прке бб Штип

  Одведи ме таму

  032 397 001; 070 210 219

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за пакет од 7 ноќевања + превоз во сместување и термин по избор во Vila Fiori во Паралиа, Пиериа

Опции на понудата:

7 ноќевања во двокреветно студио (17.09-24.09.2023) 5,890 ден. (95 еур)
5,595 ден. (90 еур)
7 ноќевања во трокреветно студио (17.09-24.09.2023) 6,510 ден. (105 еур)
6,184 ден. (100 еур)
7 ноќевања во четирикреветно студио (17.09-24.09.2023) 7,130 ден. (115 еур)
6,773 ден. (109 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Двокреветното студио располага со еден  брачен кревет, трокреветното студио располага со еден брачен и еден единечен кревет и четирикреветното студио располага со еден брачен и две единечни легла
 • Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 7 години 
 • Секое студио е опремено со кујна
 • Превоз од Штип, Куманово, Скопје, Велес, Неготино и Гевгелија
 • Клима (со доплата)
 • Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.09.2023 до 24.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во студио/апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 7 години 
 • Во студио плаќаат минимум 2 лица, 3-то и 4-то лице се сместуваат бесплатно, плаќаат само превоз
 • Пријава во сместувањето се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 10 часот 
 • Автобусот ги остава/зема патниците пред вилата.
 • Хигиената на сместувањето си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50 € за едно ноќевање директно во сместувањето 
 • За клима се доплаќа 5 € директно во сместувањето
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во агенцијата 

Опис

Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m од црквата.

Распоредот во вилата:

 • 1/2 (еко студио со брачен кревет, терасата е надвор од собата во ходникот), 1/3 (еден брачен и еден единечен) и 1/4 (еден брачен и две единечни легла).
 • Секое студио е комплетно опремено со: кујна (со комплетен прибор за онолку лица према број на легла + аспиратор, фрижидер..), тоалет (туш кабина, фен), балкон (масичка со столчиња) клима, ТВ, гардеробер.
 • Некои од студијата имаат поглед кон море. Вилата е со одличен квалитет на сместување, максимално чиста, комфортини студиа. Вилата има и ЛИФТ. Wi-Fi интернет - Бесплатен.  
 • Студијата кој се во сопствен закуп на Медитеран се на II кат. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.