Летно уживање во Неос Мармарас, Ситонија, Халкидики (Август)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања со или без превоз во сместување и термин по избор во Vila Parthenon од TA Mediteran

Цена од

10896 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

11470 ден.

Попуст

5%

Заштеда

574 ден.

Купени: 2

 • ул.Ванчо Прке бб Штип

  Одведи ме таму

  032 397 001; 070 210 219

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице или наем на студио за пакет од 7 ноќевања со или без превоз во термин по избор во Vila Parthenon во Неос Мармарас, Халкидики

Опции на понудата:

7 ноќевања за наем на двокреветно студио без превоз (05.08-12.08.2023) 26,350 ден. (425 еур)
25,032 ден. (404 еур)
7 ноќевања за наем на трокреветно студио без превоз (05.08-12.08.2023) 28,210 ден. (455 еур)
26,799 ден. (432 еур)
7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (05.08-12.08.2023) 29,450 ден. (475 еур)
27,977 ден. (451 еур)
7 ноќевања за наем на двокреветно студио без превоз (12.08-19.08.2023) 26,350 ден. (425 еур)
25,032 ден. (404 еур)
7 ноќевања за наем на трокреветно студио без превоз (12.08-19.08.2023) 28,210 ден. (455 еур)
26,799 ден. (432 еур)
7 ноќевања за наем на четирикреветно студио без превоз (12.08-19.08.2023) 29,450 ден. (475 еур)
27,977 ден. (451 еур)
7 ноќевања по лице во двокреветно студио со превоз (19.08-26.08.2023) 13,330 ден. (215 еур)
12,663 ден. (204 еур)
7 ноќевања по лице во трокреветно студио со превоз (19.08-26.08.2023) 14,570 ден. (235 еур)
13,841 ден. (223 еур)
7 ноќевања по лице во четирикреветно студио со превоз (19.08-26.08.2023) 15,810 ден. (255 еур)
15,019 ден. (242 еур)
7 ноќевања по лице во двокреветно студио со превоз (26.08-02.09.2023) 11,470 ден. (185 еур)
10,896 ден. (176 еур)
7 ноќевања по лице во трокреветно студио со превоз (26.08-02.09.2023) 12,710 ден. (205 еур)
12,074 ден. (195 еур)
7 ноќевања по лице во четирикреветно студио со превоз (26.08-02.09.2023) 13,950 ден. (225 еур)
13,252 ден. (214 еур)

Понудата е по лице или по наем на студио, со или без превоз во зависност од терминот и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања во сместување и термин по избор
 • Вилата располага со двокреветно, трокреветно студио со редовни легла и четирикреветно студио со 3 редовни и 1 дополнително легло на извлекување.
 • Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 6 години 
 • Секое студио е опремено со кујна
 • Превоз од Штип, Куманово, Скопје, Велес, Неготино и Гевгелија
 • Клима (со доплата)
 • Wi-fi бесплатно

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2023 до 02.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Во студио плаќаат минимум 2 лица, 3-то и 4-то лице се сместуваат бесплатно, плаќаат само превоз доколку користат
 • Во студио/апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести бесплатно максимум едно дете до 6 години 
 • Пријава во сместувањето се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 9 часот 
 • Хигиената на сместувањето си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати

 • За туристичка такса се доплаќа 0.50 € за едно ноќевање директно во сместувањето
 • За патничко осигурување се доплаќа директно во агенцијата 
 • За клима се доплаќа 6 € директно во сместувањето
 • Доплата за превоз (се плаќа на лице место)

Опис

Вила “Parthenon” се наоѓа во Неос Мармарас, во непосредна близина над пристаништето во централниот дел, oколу 50m oд најблиската мала плажа и на околу 500m од познатата плажа Paradisos. Вилата има 2 влеза. Во задниот дел се наоѓа прекрасно уреден двор со лулашки за деца и скара за гостите со маси и столчиња.  

Распоредот во вилата:

 • Располага со 1/2 и 1/3 студија со редовни легла, како и 1/3+1 студија со 3 редовни и 1 дополнително легло на извлекување.
 • Студијата се наоѓаат на I и II кат, сите опремени со: кујна (со прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер...), тоалет, клима (со доплата на лице место 6€ од ден), 
 • ТВ, бесплатен Wi-Fi интернет, гардеробер, широки балкони со тенди за сонце и масичка со столчиња. 
 • Студијата во сопствен закуп на Т.А. Медитеран. 
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.