Незаборавна џип сафари авантура (Септември)! Промотивна цена на две ноќевања + џип сафари низ НП Сутјеска или НП Дурмитор во рафтинг камп Ivona

Цена од

3286 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Bastasi, Bosnia and Herzegovina

  Одведи ме таму

  ++38765660556

  [email protected]

Добивате

Понудата е по лице за две ноќевања + џип сафари по избор 

Опции на понудата:

2 ноќевања + џип сафари 3,286 ден. (53 еур)
2 ноќевања + џип сафари низ НП Сутјеска 3,286 ден. (53 еур)
2 ноќевања + џип сафари низ НП Дурмитор 3,906 ден. (63 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • Две ноќевања + џип сафари по избор 
 • Туристичка такса
 • Такса за НП Сутјеска и Трновачко Езеро
 • Превоз со теренски возила (за времетраењето на аранжманот)
 • Лиценциран скипер за диви реки и водич за планинарење низ прашума
 • Бесплатен паркинг за вашите возила

*Во понудата не се вклучени оброците истите можете да ги видете во делот УСЛОВИ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2023 до 30.09.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на е-маил [email protected] или телефонскиот број  +38765660556 (Viber или WhatsApp)
 • За потврда на резервацијата потребно е да се испрати купонот на е-меилот на кампот
 • Во цената не се вклучени оброците, за истите можете да доплатите во кампот: појадок 8 €, ручек 17 € и вечера 13 €
 • Превозот не е вклучен во понудата 
 • Во кампот не е дозволено внесување на алкохол
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот период истиот пропаѓа и средствата не можат да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.