Совршен одмор во Саранда, Албанија (Јуни)! Промотивна цена на пакет од 7 ноќевања со појадок во сместување и термин по избор во Вила Рошела од TA Ариес

Цена од

4653 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4898 ден.

Попуст

5%

Заштеда

245 ден.

Добивате

Понудата е за наем за пакет од 7 ноќевања со појадок  во сместување и термин по избор во Вила Рошела во Саранда, Албанија

Опции на понудата:

7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (27.05-03.06.2023) 4,898 ден. (79 еур)
4,653 ден. (75 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (27.05-03.06.2023) 6,758 ден. (109 еур)
6,420 ден. (104 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (27.05-03.06.2023) 7,998 ден. (129 еур)
7,598 ден. (123 еур)
7 BB ноќевања во апартман (за четири лица) (27.05-03.06.2023) 9,238 ден. (149 еур)
8,776 ден. (142 еур)
7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (03.06-10.06.2023) 6,138 ден. (99 еур)
5,831 ден. (94 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (03.06-10.06.2023) 7,998 ден. (129 еур)
7,598 ден. (123 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (03.06-10.06.2023) 9,238 ден. (149 еур)
8,776 ден. (142 еур)
7 BB ноќевања во апартман (за четири лица) (03.06-10.06.2023) 10,478 ден. (169 еур)
9,954 ден. (161 еур)
7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (10.06-17.06.2023) 11,718 ден. (189 еур)
11,132 ден. (180 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (10.06-17.06.2023) 12,338 ден. (199 еур)
11,721 ден. (189 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (10.06-17.06.2023) 12,958 ден. (209 еур)
12,310 ден. (199 еур)
7 BB ноќевања во апартман (за четири лица) (10.06-17.06.2023) 14,198 ден. (229 еур)
13,488 ден. (218 еур)
7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (17.06-24.06.2023) 14,198 ден. (229 еур)
13,488 ден. (218 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (17.06-24.06.2023) 14,818 ден. (239 еур)
14,077 ден. (227 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (17.06-24.06.2023) 16,058 ден. (259 еур)
15,255 ден. (246 еур)
7 BB ноќевања во апартман (за четири лица) (17.06-24.06.2023) 16,678 ден. (269 еур)
15,844 ден. (256 еур)
7 BB ноќевања во двокреветна соба (за две лица) (24.06-01.07.2023) 16,058 ден. (259 еур)
15,255 ден. (246 еур)
7 BB ноќевања во трокреветна соба (за три лица) (24.06-01.07.2023) 17,298 ден. (279 еур)
16,433 ден. (265 еур)
7 BB ноќевања во четирикреветно студио (за четири лица) (24.06-01.07.2023) 17,918 ден. (289 еур)
17,022 ден. (275 еур)
7 BB ноќевања во апартман (за четири лица) (24.06-01.07.2023) 19,158 ден. (309 еур)
18,200 ден. (294 еур)

Понудата е за наем и вклучува:

 • Пакет од 7 ноќевања со појадок  во сместување и термин по избор
 • Вила Рошела располага со сместување  во 1/2 соби (за две лица) и 1/3 соби (за три лица) од А категорија, 1/4 студио (за 4 лица) како и пространи апартмани од Б категорија (со капацитет на 4 лица)
 • Студијата и апартманите се опремени со комплетна кујна, фрижидер и големи тераси, a собите имаат само фрижидер
 • Лежалки и чадори на барање, по специјално намалени цени за гостите на вилата.
 • Клима
 • Wi-Fi
 • Бесплатен сопствен паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.05.2023 до 01.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон во агенцијата
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од агенцијата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Вила Рошела располага со сместување  во 1/2 соби (за две лица) и 1/3 соби (за три лица) од А категорија, 1/4 студио (за 4 лица) како и пространи апартмани од Б категорија (со капацитет на 4 лица)
 • Важат Општите услови за патување на СКТМ.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Вила Рошела Саранда А кат – (10 м од море) е сместена во најатрактивниот дел од Саранда, во непосредна близина на плажата Деми.

 • Вилата Рошела нуди сместување  во 1/2 и 1/3 соби од А категорија, како и пространи апартмани (Б категорија) опремени со кујна, фрижидер, бесплатен WiFi, скара, градина и бесплатен сопствен паркинг. 
 • Секоја единица е опремена со големи тераси со поглед на море, сателитска ТВ со рамен екран,  приватна бања со када или туш, фен и тоалет. За дополнителна погодност, за сите гости на вилата, им обезбедуваме појадок. Покрај квалитетот на самото сместување, близината на плажата, кафетериите, рестораните и многуте  продавници,  ќе уживате во прекрасниот поглед на море и магичниот залез на сонцето, кој  во Саранда е навистина романтичен.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.