Посети ја Словенија (Јануари)! До 40% попуст на две или три ноќевања со појадок за две лица по избор + бонус една вечера во Hotel Krek

Цена од

9610 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

14880 ден.

Попуст

35%

Заштеда

5270 ден.

Преостанато време

Добивате

Понудата е за 2 лица за пакет ноќевања по избор

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 14,880 ден. (240 еур)
9,610 ден. (155 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 21,328 ден. (344 еур)
12,710 ден. (205 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Пакет ноќевање со појадок за 2 лица по избор 
 • 1 вечера
 • Влезница за Лектар музејот
 • Мапа со велосипедска патека во околината
 • Бесплатен интернет
 • Бесплатен паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2021 до 31.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Check in од 10:00 часот, check out од 13:00 часот 
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса: hotel@krek.si
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • Во рок од 10 дена од добивање на ваучер од хотелот,  потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил: hotel@krek.si
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • Туристичка такса се доплаќа во хотелот и тоа: 2 €/лице/ноќ, деца од 7-18 години: 1 €/лице/ноќ
 • Во периодот од:
  10.07-30.08.2021 се доплаќа 30 €/соба/ноќ
  31.08.-30.10.2021 се доплаќа 14 €/соба/ноќ
  31.12.2021 се доплаќа 30 €/соба/ноќ
 • Домашни миленици се дозволени и за нив се доплаќа 7 €/ноќ/миленик
 • За полупансион се доплаќа 12 €/лице/ноќ
 • За полнпансион се доплаќа 20.5 €/лице/ноќ
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.