Одмор на Олимписка ривиера (Септември)! 20% попуст на ноќевање за 2-5 лица во сместување и термин по избор во Villa Christin, Paralia

Цена од

1844 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2294 ден.

Попуст

20%

Заштеда

450 ден.

Купени: 38

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Olympoy 30, Paralia, Greece

  Одведи ме таму

  070604435, 075307657

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две, три, четири или пет лица во сместување и термин по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица во еднособен апартман (11.09-30.09.2023) 2,294 ден. (37 еур)
1,844 ден. (30 еур)
Ноќевање за 3 лица во еднособен апартман (11.09-30.09.2023) 2,728 ден. (44 еур)
2,170 ден. (35 еур)
Ноќевање за 4 лица во еднособен апартман (11.09-30.09.2023) 3,100 ден. (50 еур)
2,480 ден. (40 еур)
Ноќевање за 2 лица во двособен апартман (11.09-30.09.2023) 3,100 ден. (50 еур)
2,480 ден. (40 еур)
Ноќевање за 3 лица во двособен апартман (11.09-30.09.2023) 3,472 ден. (56 еур)
2,790 ден. (45 еур)
Ноќевање за 4 лица во двособен апартман (11.09-30.09.2023) 3,906 ден. (63 еур)
3,100 ден. (50 еур)
Ноќевање за 5 лица во двособен апартман (11.09-30.09.2023) 4,278 ден. (69 еур)
3,410 ден. (55 еур)

*Еден купон важи за едно ноќевање, потребно е да купите онолку ваучери колку што ќе престојуват

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.05.2023 до 05.10.2023
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате на e-mail [email protected] или на телефонскиот број 070 604 435 и  075 307 657 за слободни термини. Во барањето наведете за кој период барате резервација, за колку лица и за кој тип на сместување
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата. Наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа
 • При резервацијата задолжително наведете ако имате деца кои ќе престојуваат, колку и на која возраст
 • При пристигнување потребно е да се плати туристичка такса по 0.5 евра на ден по апартман.
 • Во еднособниот апартман има 1 спална соба и 1 кујна, во двособниот апартман има 2 спални соби и 1 кујна
 • За деца до 5 години престојот е бесплатен
 • 1 купон важи за едно ноќевање, потребно е да купите онолку ваучери колку што ќе престојувате
 • Доплата за клима 5 евра на ден
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Паралија е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и преставува прекрасна комбинација на планината и морето. Паралија е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во пријатната медитеранска клима и убавата долга плажа. Неможе да не се споменат и локалните продавници кои располагаат со голем спектар на подароци, туристички материјали и продавници за облека но исто така и ноќниот живот со безброј таверни, ресторани, дискотеки кои ја комплетираат туристички понуда на локацијата и ветуваат дека ќе го направат вашиот одмор незаборавен.

Вила Кристин се наоѓа на самото шеталиште оддалечена 90 метри од плажа. Во нејзина близина има продавници, пекара, гиро, таверни, ресторани, LIDL маркет, продавници за облека, продавници за украси, бижутерија итн.

Секоја соба располага со посебна опремена кујна, тоалет, клима со доплата, ТВ. Вилата располага со двокреветни,трокреветни четирикреветни и петкреветни апартмани распоредени на 4 ката.Сите апартмани располагаат со просторни балкони.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.