Релаксација на Охридско езеро (01.04 - 01.06.2021)! 30% попуст на ноќевање во сместување по избор во Vila Natali

Цена од

1290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1840 ден.

Попуст

30%

Заштеда

550 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Васил Стефаноски 38, Охрид

  Одведи ме таму

  075 296 829

  janeohr@gmail.com

Добивате

Ноќевање по избор во Vila Natali

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба 1,840 ден. (30 еур)
1,290 ден. (21 еур)
Ноќевање за 4 лица во четирикреветна соба (со поглед на езеро) 2,700 ден. (44 еур)
1,890 ден. (30 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.04.2021 до 01.06.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација со цел да се информирате за слободни соби
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Вилата ги следи мерките за заштита од COVID 19

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

На само 50 метри од градската плажа, се наоѓа "Вила Натали".

Секоја соба располага со сопствено купатило, телевизор, кабловска, фрижидер, Wi-fi, тераса, како и сопствен паркинг.

Прекрасно место за одмор и релаксација во овие топли летни денови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.