Совршено место за уживање (Ноември)! 25% попуст на три или седум ноќевања со појадок за едно лице по избор во Konacište Akustik, Златибор

Цена од

7626 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

10200 ден.

Попуст

25%

Заштеда

2574 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е по лице за ноќевања по избор со појадок.

Опции на понудата:

3 BB Ноќевања за едно лице 10,200 ден. (165 еур)
7,626 ден. (123 еур)
7 BB Ноќевања за едно лице 19,000 ден. (306 еур)
14,198 ден. (229 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.08.2023 до 30.11.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни соби на телефонскиот број +381 66 5191919 или e-mail адресата [email protected] 
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да испратите e-mail до хотелот, со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Појадокот се служи од 9 до 12 часот.
 • Појадок се состои од солени или слатки закуски, кајгана, омлети, помфрит, качамак, мусли, леб, чај или млеко.
 • Сите соби се со брачен кревет и бања, некои имаат тераса  некои имаат француски балкон.
 • Паркингот е јавен, достапен во близина.
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За даноци за престој се доплаќа 1 евро по лице на ден.
 • Деца до 1.99 години не плаќаат, се сместуваат бесплатно
 • Деца од 2 до 7 години плаќаат пола цена
 • За деца над 7 години потребно е да се купи купон
 • Можност за доплата на ручек и вечера по цена од 8 евра за една особа

Опис

За Златибор:

Кога станува збор за туризмот во Србија, планината Златибор убедливо се наоѓа на тронот на најатрактивните дестинации и од година во година руши рекорди на посетеност. Оваа оаза на природата и мирот, добрата храна и пријателските луѓе никого не остава рамнодушен. За одмор од брзото темпо на живот во урбаните средини, златната планина се повеќе е првиот и вистинскиот избор и на домашните и на странските туристи. Човек се заљубува во Златибор на прв поглед, а сите други погледи се само потврда на таа љубов! Потенцијалот на овој туристички центар се покажува со се поголемата потреба за проширување на сместувачките капацитети. Затоа со право може да се каже дека оваа планинска убавина од ден на ден се проширува. Спроведувањето на планот за урбанизација и активирањето на локалното население во развојот на целиот Златиборски округ е постојано, што ја става оваа планина рамо до рамо со најдобрите зимски дестинации во Европа.

За сместувањето:

Konoba Akustik Inn е дизајниран со идеја да ви овозможи совршен одмор на најубавата планина. Се наоѓаме во центарот на Златибор, блиску до сите туристички атракции.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.