Одмор во Улцињ, Црна Гора (Септември)! До 31% попуст на наем на студио за 2, 3 или 4 лица по избор во Апартмани Агович

Цена од

1116 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1569 ден.

Попуст

29%

Заштеда

453 ден.

Купени: 79

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Улцињ, Montenegro

  Одведи ме таму

  070206013

  a.sinela@yahoo.com

Добивате

Наем на студио по избор:

Опции на понудата:

Двокреветно студио (2 лица) 1,569 ден. (25 еур)
1,116 ден. (18 еур)
Трокреветно студио (3 лица) 1,976 ден. (32 еур)
1,364 ден. (22 еур)
Четирикреветно студио (4 лица) 2,779 ден. (45 еур)
1,984 ден. (32 еур)

*За патување во Црна Гора не е потребен PCR тест

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.08.2021 до 20.09.2021
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail
 • Предрезервацијата трае само неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот по телефон или е-маил, со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 4 ноќевања, односно да купите 4 купони
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Апартманите се наоѓаат на Велика Плажа во Улцињ на 350 м од плажа.

Секој Апартман е опремен со кујна, фрижидер, клима, тераса, тоалет, ТВ, Wi-Fi  

За сите оние кој ја сакаат природата и сакаат да уживаат во неа, за сите оние кои сакаат убаво да се одморат  Улцињ и Велика Плажа е вистинскиот и прав избор, каде се наоѓа најубавата песочна плажа во Европа, долга 12 км која наликува на плажата во Рио де Жанеиру.

Велика Плажа е богата со многу лековити својства, за ревматични заболувања и други болести. Карактеристика на плажата е што има плиток појас и што е идеално место за децата, опкружена со борова шума.

Плажата се состои од голем број на помали плажи, па така можете да бирате која плажа највеќе ви одговара. Сите плажи се опремени со барови, спортски терени, игралишта за деца. За сите љубители на Kitesurf, Велика плажа е една од водечките плажи во Европа за Kitesurf.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.