Вистинско уживање оваа зима (19.12-31.01.2020)! До 24% ноќевање во сместување по избор во Апартмани Јован Охрид

Цена од

1200 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

20%

Заштеда

300 ден.

Купени: 6

 • ул.Партизанска бр.3 Охрид

  Одведи ме таму

  070 391 583 ; 075 626 218 ; 077 570 001

  jovan.ohrid@gmail.com

Добивате

Понудата е по соба и вклучува ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

Двокреветна соба 1,500 ден. (24 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Трокреветна соба 1,900 ден. (31 еур)
1,450 ден. (23 еур)
Апартман со 2 соби 2,500 ден. (40 еур)
2,100 ден. (34 еур)

*Понудата не важи во периодот од 27.12.2019 до 03.01.2020

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.12.2019 до 31.01.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот на емаил или телефон за слободни места 
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата не важи во периодот од 27.12.2019 до 03.01.2020

Опис

Апартманите Јован се нови, луксузно опремени лоцирани во центарот на Охрид. Се наоѓаат на само неколку метри од езерото, плоштадот и влезот на стариот дел од градот, спорти ноќниот клуб Куба Либре (Хавана).

Секој апартман има сопствена бања, кујна и балкон со поглед на езерото. Комплетно се опремени со француски лежај, телевизија со кабловска, клима уред, панел за зимски услови, WiFi, фен, пегла, пешкири и бесплатен паркинг или гаража.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.