Имајте уникатен престој во Св. Стефан, Црна Гора (04.07-31.07.2018)! 20% попуст на ноќевање во апартман за 4/5 лица во Апартман Немања во вредност од 6200 ден. (100 eur) по цена од 4960 ден. (80 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Имајте уникатен престој во Св. Стефан, Црна Гора (04.07-31.07.2018)! 20% попуст на ноќевање во апартман за 4/5 лица во Апартман Немања во вредност од 6200 ден. (100 eur) по цена од 4960 ден. (80 eur)

Цена

4,960 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,200 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1,240 ден.

 • Sveti Stefan, Montenegro

 • 070 770 077

 • apartmentnemanja@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 22:00 Саб-Нед: 08:00 - 22:00

Добивате

Понудата е по апартман и вклучува:

 • Ноќевање за 4 или 5 лица во двособен апартман
 • Приватен паркинг
 • Користење на клима
 • Користење на WiFi
 • Користење на кабелска телевизија

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.07.2018 до 30.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќи, односно да купите минимум 2 купони.
 • Доплати:
 • Туристичка такса - 1 еур. по лице по ден
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Апартманот Немања се наоѓа во центарот на елитната населба Св. Стефан на само 5 минути од плажата и светски познатиот Хотел Св. Стефан. Нуди две спални, кујна и дневна соба, голема тераса со поглед кон море, приватен паркинг, климатизација, интернет и кабловска телевизија.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.