Лето во Св. Стефан, Црна Гора (Септември)! 62% попуст на наем на апартман за 4 до 5 лица во Апартман Немања во вредност од 9300 ден. (150 €) по цена од 3530 ден. (57 €)

Вредност

9300 ден.

Попуст

62%

Заштеда

5770 ден.

 • Sveti Stefan, Montenegro

  Одведи ме таму

  070 770 077

  apartmentnemanja@gmail.com

Добивате

Понудата важи за наем на апартман и вклучува:

 • Ноќевање за 4 до 5 лица во фамилијарен двособен апартман
 • Приватен паркинг
 • Користење на клима
 • Користење на WiFi
 • Користење на кабелска телевизија
Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќи, односно да купите минимум 2 купони.
 • Доплати:
 • Туристичка такса - 1 еур. по лице по ден
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Апартманот Немања се наоѓа во центарот на елитната населба Св. Стефан на само 5 минути од плажата и светски познатиот Хотел Св. Стефан. 
Апартманот нуди две спални соби, дневна соба со кујна и трпезарија,приватна голема тераса со прекрасен поглед кон море, приватен паркинг, климатизација, бежичен интернет и разновидна кабловска телевизија во секоја од собите.
Острвото Св. Стефан и неговите плажи 0.4 км, Останати плажи - 0.5 км, 
Будва - 5 км, Тиват - 20 км, Дубровник - 60 км
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.