Дестинација Македонија! Уживање во Охрид (Септември-Октомври)! 13% попуст на ноќевање за 2 лица во Апартмани Новакоски во вредност од 2300 ден. по цена од 2000 ден.

img

Цена

2000 ден.

Вредност

2300 ден.

Попуст

13%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Долно Коњско, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072 675 332, 070 375 630

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две лица во Апартман Новаковски

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.05.2023 до 31.10.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 072 675 332 или 070 375 630
 • Потребно да престојувате минимум две ноќевања
 • Напуштање на апартманот е до 10:00 часот додека пријавувањето е од 11:00 до 13:00 часот
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца до 5 години сместувањето е бесплатно
 • За деца од 5 до 15 години се доплаќа по 200 ден. во апартманот
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

Опис

На само 6 км од Охрид, во н.Коњско се наоѓа "Апартмани Новакоски". Во нивна близина се плажите на хотелите Метропол и Гранит. Ви нудиме убаво сместување и со убав поглед над Охридското Езеро. Ве очекуваме!

Апартманот располага со:

 • TV
 • Клима
 • Free WIFI
 • Кујна
 • Тераса
 • Паркинг
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.