Пролетен одмор во Крушево (01.04 - 01.06.2021)! 26% попуст на ноќевање за две лица во Апартмани Нули во вредност од 2000 ден. по цена од 1490 ден.

Цена

1490 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

26%

Заштеда

510 ден.

Преостанато време

Добивате

Ноќевање за две лица во Апартмани Нули, Крушево

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.04.2021 до 01.06.2021
 • Потребно е да престојувате минимум две нокевања, односно да купите два купони 
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Потребно е да ја потврдите резервацијата откако ке купите купон на телефон 076 295 229
 • Може да комбинирате повеќе купони за повеќе ноќи 
 • Апартманите ги следат мерките за заштита од COVID 19
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето
 • За деца од 0 до 5.99 год. е бесплатно
 • За деца од 6 до 11.99 год. се доплаќа 300 ден. директно во апартманот
 • За трето возрасно лице се долаќа 480 ден.

Препораки за гостите:

 • При движење во апартманите задолжително е носење на маска и следење на Мерките за заштита
 • Потребно е ограничување на собири и држење на меѓусебно растојание
 • Доследна грижа за хигиената на рацете, со миење со сапун и вода или дезинфекција по допир на какви било нечисти површини.
 • Доследно следење на упатствата од персоналот во врска со обезбедување соодветно меѓусебно растојание, складирање на багаж и гардероба, начинот на давање услуги, употреба на опрема, користење на тоалети, плаќање на услуги. 

Опис

NULI Apartments се наоѓаат во Крушево, во делот на  туристичката зона, на 200 метри оддалеченост од х.Монтана и х.Панорама. Во урбан дел и тивка околина, непосредно пред почеток на  крушевската корија, а оддалечено 500 метри од центарот на градот,со директен пристап со возило.

Сместувањето нуди студиа со посебни влезови, одлично за парови или семејства.

Секое студио располага со сопствено купатило, мини кујна, ТВ, wi-fi, балкон...

Пред студиата има голема тераса  со прекрасен поглед на градот и коријата, идеален за утринско кафе и релаксирање со изгрејсонце.

Зошто Grouper тимот ви препорачува да го посетите КРУШЕВО

 • Крушево е највисокиот град на Балканот и преставува еден од првите ски-центри во Македонија.
 • Во Крушево е роден Тоше Проески - најголемата македонска музичка ѕвезда и таму се наоѓа меморијаланта куќа во негова чест.
 • Панорамата на Крушево има изглед на една целина, полна со прозорци, тераси и кровови со убавината на старите крушевски куќи кои се вистински уметнички дела, градени кон крајот на 18 век и во текот на 19 век.
 • Не си заминувајте од Крушево без да уживате во вкусот на крушевскиот локум и слатките пуслици.
 • Во Крушево посебно обележје имаат спомениците и музеите. 
 • Споменикот „Илинден“ е еден од најпрепознатливите места во Крушево,симбол на непокорот, борбата и вечниот стремеж на македонскиот народ за национална слобода.
 • Споменикот “Мечкин Камен” претставува востаник со високо подигната камен карпа над главата и го претставува последниот очајнички миг во борбата на востаниците од одредот на легендарниот војвода Питу Гули.
 • Музејот на Илинденското востание и Крушевската Република сместен е во страрогратска куќа од 19 век, во која во 1903 год. е прогласена Крушевската Република. 
 • Крушево е ризница на цркви и манастири:  Св. Јован, Св. Троица, Света Богородица, манастирот Свето Преобразение, црквата на манастирот Св. Спас, црквата Св. Никола.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.