Одмор во Охрид (Јули)! 30% попуст на ноќевање за две или три лица во двокреветна или трокреветна соба во Апартмани Пициоски

Цена од

1050 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1800 ден.

Попуст

42%

Заштеда

750 ден.

Купени: 5

 • Апартмани Пициоски, Пештани

  Одведи ме таму

  070818436

  [email protected]

Добивате

Ноќевање за две или три лица во Апартмани Пициоски

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица (двокреветна соба) 1,800 ден. (29 еур)
1,050 ден. (17 еур)
Ноќевање за 3 лица (трокреветна соба) 2,400 ден. (39 еур)
1,450 ден. (23 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2023 до 31.07.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон 070 818 436
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.