Уживање во зимската идила (02.01-31.01.2019)! 25% попуст на ноќевање за 2 или 4 лица во Апартмани Природа, Берово

РАСПРОДАДЕНО

Уживање во зимската идила (02.01-31.01.2019)! 25% попуст на ноќевање за 2 или 4 лица во Апартмани Природа, Берово

Цена

1,200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,600 ден.

Попуст

25%

Заштеда

400 ден.

Купени : 12

Добивате

Ноќевање по избор:

 • Ноќевање за две лица, цена: 1600 ден. 1200 ден.
 • Ноќевање за четири лица, цена: 2100 ден. 1600 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.01.2019 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој

Опис

 • Апартман за двајца се состои од брачен кревет,WC,кујна,мини трапезарија и балкон
 • Апартман за тројца се состои од брачен кревет, единечен кревет, WC, кујна, мини трпезарија и балкон
 • Апартман за четворица се состои од 2соби.Во едната соба има брачен кревет а во другата соба има брачен кревет и додаток кујна со трпезарија и балкон,исто така овој апартман содржи и WC со мало предсобје.

Во дворот на апартманите има објект кој што е наменет за играње на мали деца надвор од опасност и објект кој што е наменет за правење скара на жар и печење на разни јадења според традициите во фурна

Сите апапртмани имааат поглед кон зеленило и располагаат со бесплатен WI FI

Во партнерство  со Ресторант Болеро гостите може да добијат кетеринг или нарачка на специјлитет по избор за доручек, ручек или вечера.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ